"Gogglebox. Przed telewizorem". Mateusz "BigBoy" Borkowski pokazał się na zdjęciu bez koszulki! Fani: Chudniesz w oczach!

Krzysztof Połaski
fot. instagram.com/big_borkowski_boy
fot. instagram.com/big_borkowski_boy
Mateusz "BigBoy" Borkowski to jeden z bohaterów programu TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna na przestrzeni wszystkich sezonów show przeszedł ogromną przemianę i dzisiaj nie przypomina w żaden sposób "BigBoya" z pierwszych odcinków!

Mateusz "BigBoy" Borkowski to jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Chociaż komentarze mężczyzny sprawiają, że widzowie dzielą się na dwa obozy - tych, co go kochają i tych, co go nienawidzę, to jednak nie można odmówić mu charyzmy.

Do tego ogromne wrażenie robi przemiana fizyczna, jaka zaszła na przestrzeni wszystkich sezonów! Mateusz Borkowski schudł ponad 160 kg i wygląda na to, że to nie koniec! Fani są zgodni, "BigBoy" chudnie w oczach!

W ostatnich dniach gwiazdor TTV opublikował swoje nowe zdjęcie, na którym prezentuje się bez koszulki. I chociaż mężczyzna chciał pochwalić się nowymi tatuażami, to jednak większość fanów zwróciła uwagę na jego ciało.

Szacun????????????

O kurczę ale zmiana sylwetki na plus :)

Slim boy

Kurcze tak patrzę na ciebie i nie mogę uwierzyć że tak bardzo się zmieniłeś ????

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 20

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Zaściankowiec
Gościu, zbastuj bo umrzesz z głodu. Sam o mało tego nie zaliczyłem, gdy z 88 kg zjechałem do 63 w 2 tygodnie, przy wzroście 158. Musieli mnie dokarmić rurką.
G
Git
Po zgubieniu tyłu kilogramów to jest dobrze,brawo za wytrwałość.Do zmniejszenia żołądka trzeba spełniać określone warunki.
N
Ninek
Fajna przemiana a ja mam odwrotnie byłem badyl 48kilo przy 180cm. A teraz 90kilo. I mam się dobrze pozdrowienia dla wielkiego.
O
Oooo
Bełt
Z
Zniesmaczony
Każdy mówi, że schudł , ale nikt nie wspomniał, że to przez operacje bariatryczną ?.
M
Madzia czaja
Madzia czaja
K
Katarzyna
Strasznie Pan wygląda dobrze że schudł Pan ale za dużo .
B
Barbara
Ładna przemiana,ale przed tatoo na klacie zoperowała bym wiszące piersi i brzuch, ćwiczenia same tu nie pomogą a ciężko będzie teraz chirurgowi pracować jak jest tatuaż w miejscu do operacji.
H
HannAnna..
Mateusz nie chudnij już bo znikniesz, jak przysłowiowa kamfora.?‍♂️
K
Kamarog
Żenada to wszystko
Z
Zxr 600
Ten program co w nim gra jest extra , oglądam z synem i pokazuje mu jak człowiek nie powinien się zachowywać i wyśmiewać z innych ,najlepsza jest ta parka co była z GOLD CARD w Paryżu i nie umiała zamówić kebaba , a ocenia innych
I
Iza
A Ty kim jesteś? Oceniasz innych A ten wpis wiele nie odbiega od tej oceny. Nie jesteś ktoś tylko coś. Przemyśl zanim coś napiszesz
K
Ktoś
Cham prostak wygląda jak gazeta pomorska brak słów na takich pajacow?
M
Marcelina
Pajac z małym [wulgaryzm]em Czy zapasiony czy chudy ten sam niedorozwój z tym.
L
Lila
I tak skóra wisi i piersi trzeba je jeszcze poprawić
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn