"Hell's Kitchen" 22.11.2016, odcinek 10. Kto poprowadzi finał kulinarnego show? [ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Maciej Piórko/Polsat
Maciej Piórko/Polsat
Już we wtorek, 22 listopada, wielki finał szóstej edycji „Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Po raz pierwszy nie poprowadzi go Paulina Sykut-Jeżyna. Zastąpi ją gwiazda, która pojawiła się w programie w tym sezonie. Kto to taki?

"Hell's Kitchen" odcinek 10. FINAŁ - Polsat, wtorek, 22 listopada 2016, godz. 20:05

"Hell's Kitchen" odcinek 10. FINAŁ - Polsat, wtorek, 22 listopada 2016, godz. 20:05

Szósta edycja najbardziej piekielnego programu kulinarnego dobiega końca. Już jutro dowiemy się, kto wygra 100 tysięcy złotych i pracę w restauracji szefa Michała Brysia „L'enfant Terrible”.

Przez 10 tygodni uczestnicy walczyli o tytuł najlepszego kucharza, a ich poczynaniom przyglądali się goście restauracji oraz wiele gwiazd, wśród nich: Ewa Farna, Marcin Gortat, Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor, Mesajah oraz aktor Michał Malinowski. I to właśnie jedna ze wspomnianych osób poprowadzi wielki finał na żywo.

Paulinę Sykut-Jeżynę, która prowadziła finał pięciu poprzednich edycji „Piekielnej Kuchni”, zastąpi... Maciej Dowbor, współprowadzący show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Dziennikarz i prezenter miał okazję oceniać dania uczestników kulinarnego show w siódmym odcinku. Towarzyszyła mu wówczas jego mama Katarzyna Dowbor.

Zwycięzcę szóstej edycji „Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia” poznamy na żywo już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

HELL'S KITCHEN - CZYTAJ WIĘCEJ:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn