Jesienią 2019 r. na antenie TTV będziemy mogli oglądać 7. sezon programu "Królowe życia". Reality show pokazuje życie ludzi, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Jedną z bohaterek poprzedniej serii była ekscentryczna Laluna Unique i jej narzeczony Gabryel Vicenzo, którzy dali się poznać jako miłośnicy tatuaży i operacji plastycznych.
Laluna Unique i jej narzeczony Gabryel Vicenzo w programie "Królowe życia"
Laluna Unique, to tak naprawdę Kasia, która mieszka na co dzień w Oławie. Pracuje jako modelka bielizny bo uwielbia swoją dziką i kobiecą naturę którą obiekty potrafi wyłapać z pierwszym ujęciem. Chętnie też fotografuje swoje tatuaże, które zdobią znaczną cześć jej ciała. Kontrowersja to jej drugie imię. A "rób swoje" to jej hasło życiowe. Laluna Unique wychowuje też córkę Laurę, a w opiece nad dzieckiem pomaga jej mama.
W 6. sezonie "Królowych życia" widzowie poznali też jej narzeczonego Gabryela Vicenzo, który jest trenerem personalnym i modelem. Jak mogliśmy się dowiedzieć z programu TTV ukochany modelki mieszka na co dzień we Francji.
Kasia i jej narzeczony nie ukrywają, że korzystają z medycyny estetycznej. Laluna pojawiła się w 6. sezonie "Królowych życia" zaraz po powrocie z Turcji, gdzie przeszła szereg operacji. Co ciekawe, modelka nie wyobraża sobie, żeby jej nastoletnia córka poszła w jej ślady. W jednym z odcinków "Królowych życia" Laluna Unique przyznała, że nie pozwoli Laurze na operacje plastyczne i tatuaże.
Jesteś piękna naturalnie i taka masz zostać - tłumaczyła Kasia.
Laluna Unique chwali się na Instagramie luksusowym życiem, jakie wiedzie. Zobaczcie, jakie zdjęcia udostępnia w sieci nowa gwiazda TTV!
