"M jak miłość" odcinek 1508. w poniedziałek, 6.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv
Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) znów są razem, lecz policjantka cały czas obawia się, że jej partner nie będzie stały w swoich uczuciach... Czy Morawski zdoła jej udowodnić swoją miłość?
"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!
W 1508. odcinku serialu "M jak miłość" Janek będzie chciał pokazać Soni, że traktuje ich związek bardzo poważnie. Spróbuje ją przekonać, aby się do niego wprowadziła. Policjantka będzie miała pewne opory, ale ostatecznie zgodzi się na propozycję kolegi z patrolu.
Zakochani nie będą jednak mogli się sobą nacieszyć, ponieważ Sonia wciąż będzie na celowniku Leona (Dariusz Toczek)... Grabarz podrzuci do leśniczówki doniczkę z chryzantemami, a także przyniesie mapę, na której policjantka miałaby zaznaczyć miejsca, które chciałaby z nim zobaczyć.
Czy Sonia zdoła uwolnić się od natrętnego adoratora? A może konieczna będzie "stanowcza" interwencja Janka? Czas pokaże!
