"M jak miłość" po wakacjach 2020. Artur ma brata bliźniaka?! Niepokojąca sugestia serialowej Izy [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
mjakmilosc.vod.tvp.pl
mjakmilosc.vod.tvp.pl
Adriana Kalska, czyli serialowa Iza, zasugerowała na Instagramie, iż Artur mógłby mieć brata bliźniaka! Czy Chodakowscy rzeczywiście mają się czego bać? Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Artur (Tomasz Ciachorowski) w końcu zniknął z życia Izy (Adriana Kalska), po tym jak zginął z ręki Olka (Maurycy Popiel). Mimo to Skalski sprowadził dużo kłopotów na rodzinę Chodakowskich nawet już po śmierci!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Teraz fani "M jak miłość" zamarli, bo Adriana Kalska, czyli serialowa Iza opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie z planu, na którym płacze, a w opisie obwinia o to oczywiście Artura. Sam Tomasz Ciachorowski skomentował fotografię słowami: No gagatek i psotnik z tego Artura ???? (tęsknię)

Niektórzy widzowie serialu zaniepokoili się, iż do "Emki" miałby wrócić bliźniak Skalskiego! Te plotki podsyciła jeszcze Adriana Kalska pisząc:

my też ❤️ czy Artur nie miał brata bliźniaka przypadkiem ? ????

[instagram]https://www.instagram.com/p/CCHPGf5J6GF/[/instagram]

Fani przerazili się tą wizją, ale wygląda na to, że to tylko żarty aktorów! A może to jednak zapowiedź nowych kłopotów u Chodakowskich? Czas pokaże!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

b
bedzie dzialo
psylol artur zginal dobrze mu bylo olek zabil dobrze zrobil niby on aby nie zginal marcin iza przymek I maja olek dziekuje tobie jestes wielki ja tez Bede ratowal moja rodzine
i
inter
Chce blizniaka artura do serilau. To moje marzenie odkąd Tomasz zniknął z obsady serilalu. Wróć bo będzie przynajmniej się coś działo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn