"Masterchef 8" odcinek 5. - co się wydarzyło?
W 8. odcinku uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny. Niebiescy i czerwoni stanęli przed niezwykle trudnym zadaniem, bo musieli przekonać do siebie nie tylko trojkę jurorów, ale również laureatów poprzednich edycji "MasterChefa". Ich dania oceniali dziś również: Basia Ritz, Beata Śniechowska, Dominika Wójciak, Damian Kordas, Magda Nowaczewska, Mateusz Zielonka i Ola Nguyen.
Kucharze w deszczowej aurze musieli przygotować dziś trzy dania: przystawkę, danie główne i deser. Drużynami dowodzili: Adrian Adamczyk i Hubert Paluch. Najlepsi w tym zadaniu okazali się czerwoni, którzy wygrali 7:0. Szczęśliwcy mogli udać się bezpiecznie na balkon, a pozostali musieli zmierzyć sie w konkurencji eliminacyjnej.
OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!
Przegrani niebiescy w składzie: Mariusz, Grzesiek, Ksawery, Mateusz, Hubert i Krystian musieli sprawdzić się w niezwykle wymagającym teście smaku. Najlepszy w tej konkurencji był Mariusz i to on mógł dołączyć do kucharzy na balkonie. Pozostałym jurorzy podnieśli poprzeczkę jeszcze wyżej. Pod pokrywami uczestnicy znaleźli ulubione składniki np. kokos, parmezan, truskawki, szparagi, czy jajka.
W 5. odcinku "MasterChefa 8" odpadł Hubert Paluch!
