„Przysięga” znika z anteny na ponad dwa tygodnie! Wszystko przez mundial w Katarze
Już 20 listopada br. startują Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022. Reprezentacja Polski w drodze losowania trafiła do grupy C, w której zagramy z kadrami: Meksyku, Argentyny oraz Arabii Saudyjskiej. TVP pokaże każdy mecz mistrzostw co oznacza, że nastąpią zmiany w ramówce.
Fani tureckich seriali muszą przygotować się na zmiany. Na mundialu ucierpią najbardziej widzowie serialu „Przysięga” (org. „Yemin”), który zostanie wycofany z emisji na ponad dwa tygodnie. Ostatni odcinek „Przysięgi” przed przerwą zostanie wyemitowany w piątek, 18 listopada, o godz. 16:05.
„Przysięga” 762. Kiedy nowy odcinek po mundialowej przerwie?
Turecki serial o rodzinie Tarhunów wróci do ramówki TVP dopiero w grudniu. Emisja 762. odcinka „Przysięgi” zaplanowana została na środę, 7 grudnia, o godz. 16:05 w TVP1.
Co się wydarzy?
Beyhan nie zgadza się na ślub Barana z Fidan. Chce mu znaleźć lepszą żonę. Baran zabiera Fidan i postanawia z nią uciec. Dziewczyna prowadzi go do Hasana, bo tylko on może im pomóc. Hasan zaprasza na rozmowę w ich sprawie Savasa i Emira. Kemal i Narin martwią się o Merta, który nie wraca do domu. Dowiadują się o jego aresztowaniu. Masal ma wyrzuty sumienia - czytamy w zapowiedzi.
Z ramówki TVP1 wycofany zostanie także serial „Wspaniałe stulecie”, ale uspokajamy! Produkcję o losach sułtana Sulejmana Wspaniałego w trakcie mundialu w Katarze będzie można oglądać na kanale TVP Kobieta.
„Wspaniałe stulecie” odcinek 149. - emisja już w poniedziałek, 21 listopada, w TVP Kobieta, o godz. 19:30.
Dla fanów tureckich seriali mamy również dobre informacje. Tureckie seriale emitowane na antenie telewizyjnej Dwójki będą pokazywane bez zmian. Miłośnicy „Zakazanego owocu” i „Zranionych ptaków” mogą spać spokojnie.
W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z tureckich seriali. Tych kadrów jeszcze nie pokazywaliśmy!
