„Na dobre i na złe” odcinek 884 - w środę, 10 maja, o godzinie 20:50 na TVP 2
Spis treści
Siostry Szczepańskie w „Na dobre i na złe”
Monika i Dorota Szczepańskie już po raz trzeci zagrały razem. W najbliższym odcinku tej popularnej produkcji pojawią obie wcielając się w role skłóconych sióstr bliźniaczek. Jedna z nich, której bohaterka ma na imię Ewa, będzie w zagrożonej ciąży i czeka ją operacja. Czy ta tragedia zbliży je i wybaczą sobie? Wszystko się okaże już w środę wieczorem podczas emisji odcinka w TVP2.
Gdzie jeszcze zagrały siostry Szczepańskie?
Siostry Szczepańskie mogliśmy oglądać na ekranach telewizorów w 2019 roku, gdzie zasłynęły dzięki serialowi „Miłość na zakręcie”. Zagrały tam córki Katarzyny Skrzyneckiej (Heleny) – Dominikę i Weronikę. Potem Dorota wystąpiła w serialu „Ślad” i w filmie „Dziewczyna i kosmonauta”, a Monika w „Ojcu Mateuszu”.
Razem były w „Świętym”. Jednak dziewczyny nie zajmują się tylko aktorstwem. Dorota i Monika są multiinstrumentalistkami, bo instrumenty klawiszowe mają w tak zwanym jednym palcu. Wspólnie koncertowały już m.in. w USA, Australii, Chinach czy w Malezji. Mają na swoim koncie kilka reklam.
Zobaczcie, jak prezentują się siostry Szczepańskie

NaM - Podlaskie ligawki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Prawda o majątku rodziny Bachledy-Curuś. Luksusowe hotele to początek listy!
- Paparazzi przyłapali ciężarną Zborowską na mieście. Wyglądała na zmęczoną życiem FOTO
- Żona Stefana Huli wie, jak zarobić! Ma pieniądze dzięki innym skoczkom
- Projektant Cichopek pochwalił Roksanę Węgiel. Ostro oberwała Joanna Przetakiewicz