MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Na sygnale" odcinek 140. Mały buntownik w starciu z ratownikami! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Ratownicy z "Na sygnale" mają kolejne zgłoszenie. Tym razem będą musieli zająć się nie tylko chorą, ale także jej dzieckiem. Sprawdź, co wydarzy się w 140. odcinku serialu "Na sygnale"!

"Na sygnale" odcinek 140. - TVP2, środa, 10.05.2017, godz. 21:45

"Na sygnale" odcinek 140. - TVP2, środa, 10.05.2017, godz. 21:45

W 140. odcinku "Na sygnale" doktor Reiter (Lea Oleksiak) pojedzie na wezwanie do byłej narkomanki i jednocześnie młodej matki, która będzie skarżyć się na silny ból brzucha. Pacjentka trafi w końcu do szpitala, gdzie zostanie operowana. Wtedy pojawią się problemy.

Synek chorej – Grześ – będzie przerażony. Anna spróbuje z chłopcem porozmawiać i wytłumaczyć małemu, że nie grozi mu nic złego.

- To była poważna operacja i mama będzie musiała zostać w szpitalu tydzień... Dlatego przez ten czas najlepiej będzie ci w Izbie Dziecka… - ale Grześ i tak wpadnie w panikę – pewien, że kolejny raz utraci prawdziwy dom. Jak w czasie, gdy jego matka brała jeszcze narkotyki.

- Nie chcę!!!
- Tylko do czasu, gdy mama stąd wyjdzie…
- Wtedy też tak było... Na początku izba, potem do domu dziecka!
- Teraz tak nie będzie… Sam powiedziałeś, że tydzień to nie tak długo…
- Znowu zabierze mnie policja!
- Będą mili... Zobacz, jednego dnia będziesz jechać i karetką, i radiowozem!

Doktor Reiter pośle chłopcu ciepły uśmiech, a Grześ w końcu postanowi ją oszukać i kilka minut później ucieknie ze szpitala! Czy ratownicy odnajdą malca, zanim wpadnie w prawdziwe kłopoty?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn