"Na Wspólnej". Anna Korcz wydała córkę za maż! Na ślubie bawili się m.in. Anna i Robert Lewandowscy i Marcelina Zawadzka [WIDEO+ZDJĘCIA]

Adriana Słowik
Anna Korcz wydała córkę za mąż. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie, na którym relacjonowała fanom przebieg uroczystości. Na ślubie córki Anny Korcz bawili się m.in. Anna i Robert Lewandowscy i Marcelina Zawadzka

Córka Anny Korcz z "Na Wspólnej" wyszła za mąż w sobotę, 14 lipca 2018 roku, za ukochanego Piotra Kalitowicza. Ceremonia odbyła się kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie, goście bawili się z kolei w domu weselnym "Zacisze Anny Korcz" należącym do aktorki, która relacjonowała przebieg uroczystości na swoim Instagramie. W tym wyjątkowym dniu córka Anny Korcz miała na sobie sukienkę w beżowym kolorze oraz welon. Pan młody postawił na klasyczny granatowy garnitur.

Trochę się denerwujemy, w końcu to moja pierwsza córka. Wiadomo, że zależy mi na tym, żeby wszystko było tak, jak sobie wymarzyła - mówiła w rozmowie z Super Expressem Korcz.

Na ślubie córki Anny Korcz bawili się m.in. Lewandowscy, Katarzyna Skrzynecka z mężem, Marcelina Zawadzka oraz Zofia Zborowska. Poprawiny zostały zorganizowane w stylu hawajskim, a goście mieli okazję m.in. obejrzeć finał Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej! Jak wyglądała uroczystość? Zobaczcie zdjęcia w galerii!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Ags5eg4d
Dgsgdnxudgd
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn