"Na Wspólnej" odcinek 3196-97. Darek zdobędzie dowody dla Kasi... przez łóżko! Bez wahania zdradzi Emilię? [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
foto: TVN/Radek Orzel
foto: TVN/Radek Orzel
W 3196. odcinku serialu "Na Wspólnej" Darek prześpi się z Sylwią, aby wykraść jej dowody na zbrodnie Macieja! Co z tego wyniknie? Sprawdź, co już wiemy!

"Na Wspólnej" odcinek 3196. we wtorek, 30.03.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

program tv

Darek (Michał Mikołajczak) bardzo mocno zaangażował się w sprawie Macieja (Daniel Salman), byłego szefa Kasi (Julia Chatys), który odurzył ją narkotykami i zgwałcił... Żbik za wszelką cenę chce zdobyć dowody na jego winę.

W 3196. odcinku serialu "Na Wspólnej" Żbik będzie przekonany, że nagrania dowodzące zbrodni Biernackiego są w rękach Sylwii (Melania Grzesiewicz), jego zastępczyni. Darek umówi się z nią na kolację, zaciągnie do łóżka, a gdy ona będzie spała, zacznie przeszukiwać jej mieszkanie.

Okaże się, że taka strategia przyniesie mu sukces. Prawnik wykradnie taśmy z mieszkania Sylwii i w 3197. odcinku serialu "Na Wspólnej" pokaże je Kasi. Bergówna będzie w szoku. Darek pojedzie z nią na policję, która od razu weźmie się do roboty. Jeszcze tego samego dnia Maciej i Sylwia trafią do aresztu.

Żbik nie będzie ukrywał satysfakcji z dobrze wykonanej misji. Emilia może być jednak nieco mniej zadowolona, gdy dowie się w jaki sposób jej ukochany pomagał koleżance. Czy będzie miał problemy? A może znowu się wywinie? Dowiemy się już wkrótce!

Źródło: TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Abeta
Darek ty nygusie. ?
K
Kuba
Darek to podstępny lis umie podejść , Sylwie i Kasię , dotego on się naddaje , romansy i kochania , to superr bestia .
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn