"O mnie się nie martw" sezon 11. Odmieniona Aleksandra Adamska na planie serialu! Sylwia będzie w ciąży? Do obsady dołączyła Anna Gorajska!

Krzysztof Połaski
Pierwszy klaps na planie 11. sezonu serialu "O mnie się nie martw" za nami! Startem zdjęć do nowej transzy odcinków pochwaliła się Aleksandra Adamska, czyli serialowa Sylwia, która zaprezentowała się w lekko zmienionym wizerunku!

Aleksandra Adamska, czyli serialowa Sylwia, w ostatnim odcinku 10. sezonu "O mnie się nie martw" wykonywała test ciążowy, którego wyniku nie poznali widzowie... Niewykluczone, że tym razem twórcy serialu postanowili uatrakcyjnić produkcję ciążą Sylwii, ale to wciąż informacja, która nie jest potwierdzona. Jedno wiemy na pewno - gdyby Sylwia była w ciąży, a Paweł (Marcin Korcz) musiałby sprawdzić się w roli ojca, to byłoby niezmiernie ciekawie!

Adamska, która lekko zmieniła swój wizerunek, na swoim Instagramie pochwaliła się startem zdjęć do 11. sezonu "O mnie się nie martw":

Chcielibyśmy Wam zakomunikować (a właściwie JA chciałabym zakomunikować... i pół Marcina????), że rozpoczęliśmy w tym tygodniu zdjęcia do kolejnej, już 11 serii serialu O MNIE SIĘ NIE MARTW ????????❤️ odmieniona Sylwia i łososiowy Marcin (ale nie dlatego, że staje okoniem ???? ????????), nowe postaci, dawni bohaterowie, nowe role tych starych ???????? - to wszystko i jeszcze więcej już od września ???? kto się cieszy? Kto ma jakie pomysły na losy swoich ulubionych bohaterów? My ciężko pracujemy na słodki efekt, a wy piszcie w komentarzach jak... właściwie piszcie co chcecie ????????????

Wiemy też, że do obsady serialu dołączyła gwiazda "Dziewczyn ze Lwowa", Anna Gorajska. Wszystko jednak wskazuje na to, że urocza aktorka zagości w "O mnie się nie martw" jedynie na chwilę. Spekuluje się, że Gorajska zagra jedynie w jednym z odcinków nowej serii produkcji.

Jakie macie oczekiwania od 11. sezonu "O mnie się nie martw"? Dajcie znać w komentarzach!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 455

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
GośćXYZ
Tyle fajnych postaci było w tym serialu a oni musieli akurat tą strasznie nudną Aśkę przywrócić. Jak ją będą łączyć z Kaszubą mecenasem to liczę że to będzie Marek a nie Marcin, duet Zarzycka-Kaszuba już miał swoje 5 min i wiemy że to nie ma sensu i jest bez przyszłości a tylko spowoduje odejście części widowni co widać już po komentarz nie tylko tu, nawet na grupach i iinnch portalach ludzie są oburzeni.
K
Kasia
Z moich obserwacji nie był, przynajmniej ja Michała Wanio nie wypatrzyłam, to może oznaczać że jeśli się pojawi to tylko na ślubie S&P o ile taki będzie w końcu.
B
Bbb
Wie ktoś czy Patryk był na planie ?
K
Krycha
To fakt,że Tomkowi bardzo ciężko było pogodzić się z odejściem Asi do Marcina. Może to pójdzie w tym kierunku,ale skoro tak to kto dla Marcina-nauczycielka??? na planie jej jeszcze podobno nie było. Oby nas jeszcze czymś głupszym nie zaskoczyli,aż boję się o tym głośno pomyśleć.
K
Kasia
Ola tak jest to rozwiązanie jest niemal idealne !!
O
Ola
Wrocil Podhalski takze cos mi sie wydaje ,ze polacza go z Aska i chyba tak by bylo najlepiej kazdy by byl szczesliwy :)
K
KP
Kasia, skończ.
K
Kasia
Wiki i oby do pierwszych odcinków i koniec ?
W
Wiki
Domańska sceny do pierwszych odcinków już nagrała, więc to że jej teraz nie ma jest chyba oczywiste :D :D
K
Kasia
I dzisiaj kolejny dzień na planie bez Domanskiej, hurra !!!! Oby tak już było do końca ?
K
Krycha
Zawiedziona- i dlatego jedyny wytłumaczalny powód jej powrotu,jest danie jej szansy na zmianę i lepsze życie,albo odwet i mącenie. Liczę na to pierwsze,mściwej Asi nie akceptuje i to dobiło by już jej postać. Zastanawiam się czy ten kogo Marcin wybierze będzie to Asia,ale to wydaje mi się za oczywiste,a scenarzystki przekorne-tu może być zaskoczenie. Ale skoro nie Asia to kto? Może ktoś co już jest na planie serialu?,a może dopiero się pojawi?
Z
Zawiedziona
Krycha i dlatego że tyle gustów ile ludzi tylu nie trawi Aski, ta postać nic nie wnosi do życia innych bohaterów, tak na prawdę życie Aski jest jakby obok życia całej ferajny kancelaryjno- żelaznej, jej historia z nikim się nie łączy dlatego nie zrozumiały jest jej powrót do serialu.
K
Krycha
Zawiedziona- Każda postać jest inna i ma inne cechy charakteru,za które się ją lubi lub nie. Mimo tej "charyzmy" i energii(której według mnie coraz mniej) nie przepadam za Sylwią,szczerze nie lubię jej. Tyle gustów ile ludzi i dlatego bardziej przypadła mi akurat Asia. Cenie w jej postaci brak odwetu,zemsty,a miała kilka okazji,aby się z tej strony pokazać-ale nie, usuwa się jeśli jej nie chcą i znika. Teraz wydaje mi się,że już wie,że ucieczki przynosiły jej kolejne problemy i złe wybory. Czy teraz zawalczy o swoje,obojętnie kto to będzie,zobaczymy.
K
KP
Wiki - Wszyscy, którzy przy ocenie Aśki nawiązują do jej rzekomej kłótni z Marcinem, myślą chyba, że między nimi od razu wszystko będzie się pięknie układać, a to przecież serial o miłości i przemianach z przeszkodami. Spijanie sobie z dzióbków to nie w tym serialu. ;)
W
Wiki
Asia nie jest smutna tylko spokojna i zdystansowana. Ma problem z wyrażeniem emocji, ale to nie znaczy że ich nie odczuwa. Mnie z kolei męczy ta nadpobudliwość i chaotyczność Sylwii, ale w życiu realnym też mnie męczą tacy ludzie, więc szacun dla aktorki, że potrafi to wiarygodnie oddać. :)
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn