"Ocean's Eight". Anne Hathaway i Rihanna w obsadzie! [ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Splash News/EAST NEWS
Splash News/EAST NEWS
Trwają przygotowania do nowej produkcji "Ocean's Eight", która ma być kobiecą wersją "Ocean's Eleven". Do obsady dołączyły właśnie Anne Hathaway i Rihanna.

"Ocean's Eight" to kobieca wersja kultowego "Ocean's Eleven". Główną rolę w nowej produkcji zagra Sandra Bullock, a ponadto w filmie zobaczymy Cate Blanchett, Helenę Bonham Carter, Mindy Kaling i Norę Lum. Właśnie pojawiła się informacja, że do obsady dołączyły także Anne Hathaway i Rihanna.

CZYTAJ TAKŻE:
"OCEAN'S EIGHT". ELIZABETH BANKS DOŁĄCZYŁA DO OBSADY [WIDEO]
"OCEAN'S EIGHT". POWSTANIE ŻEŃSKA WERSJA "OCEAN'S ELEVEN"

Reżyserią zajmie się Gary Ross, odpowiedzialny za "Igrzyska śmierci". Zdjęcia mają rozpocząć się jesienią.

Sandra Bullock zagra siostrę Danny'ego Oceana granego przez George'a Clooneya. Według doniesień aktor nie pojawi się w filmie, choć twórcy nie zaprzeczają, że może wystąpić w kolejnych częściach, jeśli takowe powstaną. Prawą ręką pani Ocean będzie Cate Blanchett. Podobnie jak w oryginale, główne bohaterki będą przygotowywać się do wielkiego skoku!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn