"PAKT" OD NIEDZIELI, 8.11.2015 O GODZ. 20:10 W HBO!
"PAKT" OD NIEDZIELI, 8.11.2015 O GODZ. 20:10 W HBO!
Na przedpremierowym pokazie serialu "Pakt" pojawili się Marcin Dorociński, Magdalena Cielecka, Witold Dębicki, Alicja Dąbrowska, Marcin Perchuć, Marcin Wojciechowski, Andrzej Deskur, reżyser Marek Lechki oraz producenci - Anna Nagler (HBO) oraz Anna Kępińska (Telemark), i Maciej Kubicki (Telemark). Serial opowiada historię dziennikarza śledczego, Piotra Grodeckiego (Marcin Dorociński), który wpada na trop dużej afery finansowej.
Pokaz zamykał międzynarodową konferencję o dziennikarstwie śledczym, w której udział wzięli dziennikarze z różnych krajów: Rosji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Słowacji
i Polski. Rozmawiano o tym, jak wykonywany zawód wpłynął na ich życie, czego się przez lata nauczyli i co musieli poświęcić, aby pokazać prawdę o wydarzeniach, które chciano ukryć. Organizatorami konferencji byli HBO Polska i Gazeta Wyborcza.
CZYTAJ TAKŻE:
