"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv
Malwina (Agnieszka Wielgosz) zdradziła Ksawerego (Marcin Rogacewicz) z Samborem (Mariusz Bonaszewski). Okłamała też Wiktorię (Halszka Lehman). Okazało się, że Sambor jest żonaty i wszyscy dowiedzieli się o tym, co zrobiła Malwina. Została poddana ostracyzmowi. Na drzwiach jej domu pojawił się nawet obraźliwy napis. Malwina całkowicie się załamała.
W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" za namową Wiktorii, Malwina spisze wszystkie krzywdy, jakie wyrządziła ludziom. Postanowi wcielić w życie plan odkupienia: będzie osobiście przepraszać każdego człowieka, któremu zalazła za skórę. Lista osób wydaje się nie mieć końca.
Wkrótce pojawi się kolejny pomysł - Malwina wstąpi do zakonu! Czy całkiem poświęci się Bogu i będzie teraz żyła w celibacie? Co z Ksawerym? Przekonamy się już wkrótce!
"Pierwsza miłość" - zwiastun:
[facebook]https://www.facebook.com/Serialove-950759511687014/?tabs=;strona[/facebook]
