"Pierwsza miłość" odcinek 2341. Ślub Emilki i Bartka! Mamy dużo zdjęć! [GALERIA]

Redakcja Telemagazyn
Zakochani Emilka i Bartek przygotowują się do uroczystości.Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Zakochani Emilka i Bartek przygotowują się do uroczystości.Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Emilka i Bartek wezmą drugi ślub. Zobaczcie, jak będzie wyglądała ich romantyczna ceremonia i wesele.

"Pierwsza miłość" odcinek 2341. - Polsat, środa, 28 września 2016, godz. 18:00

"Pierwsza miłość" odcinek 2341. - Polsat, środa, 28 września 2016, godz. 18:00

Nadszedł wielki dzień Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski), którzy odnowią przysięgę małżeńską. Ślub, tak jak pierwsza ceremonia, odbędzie się w Wadlewie, na podwórku u Śmiałków. Sakramentu Miedzianowskim udzieli proboszcz (Włodzimierz Matuszak).

W organizację uroczystości zaangażowani byli niemal wszyscy mieszkańcy Wadlewa. Kiedy okazało się, że Miedzianowskim brakuje pieniędzy na urządzenie wesela, wadlewianie postanowili wspomóc przyjaciół.

Niestety na ceremonii zabraknie najbliższych z Wrocławia, ponieważ na ten sam dzień zaplanowany jest ślub Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach).

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu i wesela Emilki i Bartka!

CZYTAJ TAKŻE:
"PIERWSZA MIŁOŚĆ" PO WAKACJACH 2016. EMILKA I BARTEK WEZMĄ DRUGI ŚLUB [ZDJĘCIA]
"PIERWSZA MIŁOŚĆ" PO WAKACJACH 2016. CO WYDARZY SIĘ W NOWYCH ODCINKACH [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

[facebook]https://www.facebook.com/Serialove-950759511687014/?tabs=;strona[/facebook]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 8

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu "Pierwsza miłość" odcinek 2341. Ślub Emilki i Bartka! Mamy dużo zdjęć! [GALERIA]
p
pati
Znając pomysły scenarzystów to rozdzielą Anne i Mariana... ale miejmy nadzieje że tak się nie stanie, bo oni narawde do siebie pasują :)
O
Olga
znając pomysły scenarzystów to rozwalą związek Anny i Mariana... a szkoda bo oni naprawdę do siebie pasują :) i 3mam kciuki żeby się zeszli
O
Olga
znając pomysły scenarzystów to rozwalą związek Anny i Mariana... a szkoda bo oni naprawdę do siebie pasują :) i 3mam kciuki żeby się zeszli
K
Kinga
Małżeństwo to piękno do bycia razem Chwile spędzonych i szczęśliwych Oraz spełnienia marzeń zadzwonia ślubne Dzwony szczęścia radości i piękna miłość wielka miłość połaczyła was państwo młodzi sto Lat życia dla Miedzianowskich
K
Kinga
Marian musi być z Anna pasuja do siebie widać po nich twarzy zakochani stworza idealna parę
F
Fanka
Marian i Anna muszą być razem :)
n
nikt
to dacie coś czy nie
n
nikt
yyy dajcie cos jescze
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn