"Pierwsza miłość" odcinek 2982-83. Paweł został zamordowany! Sprawca przyzna się do okrutnej zbrodni? [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
W 2982. odcinku serialu "Pierwsza miłość" nastąpi przełom w śledztwie w sprawie zaginięcia Pawła! Czy potwierdzą się najgorsze przypuszczenia? Sprawdź, co już wiadomo!

"Pierwsza miłość" odcinek 2982. w czwartek, 19.12.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

program tv

Trwa intensywne śledztwo w sprawie zaginięcia Pawła (Michał Malinowski). W kręgu podejrzanych policji znajdzie się Łukasz (Jan Wieczorkowski), świeżo upieczony mąż Melki (Ewa Jakubowicz). Czy faktycznie ma coś wspólnego z tą sprawą?

W 2982. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka będzie miała niespodziewanego gościa. Odwiedzi ją "Wodnik" (Daniel Olbrychski), który spróbuje ją przekonać, że Łukasz nie mógł stać za zaginięciem Pawła. Co więcej, stwierdzi że będzie potrafił to udowodnić.

Policjantka nie będzie wiedziała, co o tym wszystkim myśleć. Prawda okaże się jednak o wiele bardziej zatrważająca, niż ktokolwiek by się spodziewał. W 2983. odcinku serialu "Pierwsza miłość" "Wodnik" przyzna się do zabicia Pawła! Nie wskaże jednak miejsca ukrycia ciała.

Łukasz zostanie całkowicie oczyszczony z zarzutów. Melka nie będzie potrafiła się z tego cieszyć. Będzie bała się, że po tym wszystkim mąż nie będzie chciał z nią nawet porozmawiać. Czy jej małżeństwo da się jeszcze uratować?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 8

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

T
Telewizja 7
Zbyt kryminalny serial ,ogląda się co raz gorzej ,A szkoda .
F
Fdcrcrcrcr
Zbyt dużo dzieje się u bohaterów pobocznych. Kiedyś głównym wątkiem serialu była miłość Marysi i Pawła. A teraz? Pawła już nie ma (choć Krawczyka mógłby zastąpić inny aktor) i zrobił się z tego serial niewiadomo o kim tzn. kto teraz właściwie gra taką prawdziwą główna rolę? Melka czy może Emilka czy ktoś jeszcze inny?? Również nie będę już oglądać.
J
Joasia
Lubię ten serial
L
Luszynka
Przynajmniej coś się dzieje ?
B
Basia
Nio niestety pierwsza miłość stała się serialem kriminalnym???
B
Basia
Nio niestety pierwsza miłość stała się serialem kriminalnym???
W
Wymiekam
Pamietam ze to serial byl o grupie osob ktore sie zakochiwaly i bawily a teraz mafie,narkotyki i morderstwa na okraglo umieralnos w tym serialu jest tak wysoka ze za rok nie bedzie mial kto w nim grac :p
M
Mat1993
Przestaje oglądać ten serial.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn