Prawa autorskie i rozpowszechnianie materiałów

Redakcja Telemagazyn

Prawa autorskie i rozpowszechnianie materiałów

Prawa autorskie

Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej PP), właściciel serwisu internetowego znajdującego się w domenie telemagazyn.pl, w ramach którego publikowane są materiały o charakterze prasowym, artykuły, zdjęcia, felietony etc. informuje, że względem przedmiotowych materiałów spółce PP przysługuje pełnia praw autorskich majątkowych bądź inne stosowne prawo do wykorzystywania tych materiałów przez publikację w internecie (dalej jako materiały PP).

Polska Press Sp. z o.o.

Polska Press Sp. z o.o. nie wyraża zgody na dalsze rozpowszechnianie materiałów bez porozumienia i bez stosownego wynagrodzenia należnego PP.

Kopiowanie materiałów PP i ich wykorzystywanie przez publikację w internecie lub innych mediach bez wskazania twórcy i źródła tych materiałów jest sprzeczne z prawem i stanowi przestępstwo z art. 115 ust. 2 w zw. z ust. 1 ustawy z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U. 06.90.631 tekst jednolity ze zmianami (dalej jako papp) zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat trzech; wszelkie przypadki kopiowania materiałów PP i ich wykorzystywanie przez publikację w internecie lub innych mediach mogą stanowić czyny sprzeczne z prawem i stanowić przestępstwo z art. 116 ust. 1 zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

W każdym przypadku wejścia przez PP w posiadanie informacji, z których wynika, że prawa PP w ww. zakresie są lub były naruszane przez właścicieli stron internetowych publikujących materiały PP, Polska Press Sp. z o.o. zabezpiecza dowody przedmiotowego stanu rzeczy na poczet ewentualnego sporu sądowego lub postępowania karnego.

LICENCJA

Użycie artykułów PP wymaga zgody wydawcy. PP oferuje licencję na publikację artykułów na stronach internetowych oraz na innych polach eksploatacji.

Stawka za jeden artykuł wynosi 250 PLN+VAT, przy czym każdorazowo dokonujemy indywidualnej wyceny na życzenie klienta, także dla większej ilości artykułów, zdjęć oraz materiałów wideo.

W sprawach zakupu licencji proszę kontaktować się z działem contentu: nr telefonu (+48) 22 201 42 04.

PAP

Zamieszczone na stronach internetowych portalu telemagazyn.pl materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa SA z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dn. 27.07.21 o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polska Press Sp. z o.o. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP SA zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jerzy Stuhr nie żyje. Aktor zmarł w wieku 77 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn