"(Nie)znajomi", czyli gra dla odważnych
W kinach oglądać już można film "(Nie)znajomi", będący niejako polskim odpowiednikiem włoskiego hitu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". To wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie.
W filmie grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.
Przy okazji premiery "(Nie)znajomych" zapytaliśmy gwiazdy filmu: Kasię Smutniak, Aleksandrę Domańską, Wojciecha Żołądkowicza i Tomasza Kota o to, czy sami zdecydowaliby się zagrać w podobną grę wśród najbliższych. Co odpowiedzieli? Co ukrywają w swoich telefonach? Zobacz wideo!
