Program tv na Poniedziałek Wielkanocny, 22.04.2019. Co obejrzeć w Wielkanoc 2019 w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
W Wielkiej Rafie Koralowej żyją miliony morskich stworzeń. Wśród nich jest też para rybek błazenków: Marlin i Coral, którzy oczekują narodzin potomstwa. Wielka barakuda pożera Coral i niemal całą ikrę. Mały Nemo, jedyny synek Marlina, staje się sensem jego życia. Gdy ojciec posyła synka do szkoły, błazenek zakłada się z kolegami, że podpłynie bardzo blisko łodzi. Dokonuje tego, ale zostaje wyłowiony i trafia do akwarium w gabinecie dentysty w Sydney. Zrozpaczony ojciec i neurotyczna rybka Dory ruszają wraz z innymi na poszukiwania.  "Gdzie jest Nemo? - Polsat, godz. 9:15Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
W Wielkiej Rafie Koralowej żyją miliony morskich stworzeń. Wśród nich jest też para rybek błazenków: Marlin i Coral, którzy oczekują narodzin potomstwa. Wielka barakuda pożera Coral i niemal całą ikrę. Mały Nemo, jedyny synek Marlina, staje się sensem jego życia. Gdy ojciec posyła synka do szkoły, błazenek zakłada się z kolegami, że podpłynie bardzo blisko łodzi. Dokonuje tego, ale zostaje wyłowiony i trafia do akwarium w gabinecie dentysty w Sydney. Zrozpaczony ojciec i neurotyczna rybka Dory ruszają wraz z innymi na poszukiwania. "Gdzie jest Nemo? - Polsat, godz. 9:15Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program tv na Poniedziałek Wielkanocny - sprawdź, co będzie można obejrzeć 22 kwietnia w telewizji. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych m.in. zerowy odcinek nowej edycji programu "Rolnik szuka żony" oraz masa naprawdę świetnych filmów! Co obejrzeć w Wielkanoc 2019 w TV? Sprawdź nasz program telewizyjny na 22 kwietnia!

Program tv na Poniedziałek Wielkanocny, 22.04.2019 - co dziś w tv?

Program tv

Program TV na Poniedziałek Wielkanocny to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Począwszy od świetnych bajek, z klasycznym "Królem lwem" na czele", przez seriale i nowy odcinek finałowego sezonu "Gry o tron", po zerowy odcinek nowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto obejrzeć w Poniedziałek Wielkanocny, 22.04.2019.

Bajki w Poniedziałek Wielkanocny w TV

W Wielkiej Rafie Koralowej żyją miliony morskich stworzeń. Wśród nich jest też para rybek błazenków: Marlin i Coral, którzy oczekują narodzin potomstwa. Wielka barakuda pożera Coral i niemal całą ikrę. Mały Nemo, jedyny synek Marlina, staje się sensem jego życia. Gdy ojciec posyła synka do szkoły, błazenek zakłada się z kolegami, że podpłynie bardzo blisko łodzi. Dokonuje tego, ale zostaje wyłowiony i trafia do akwarium w gabinecie dentysty w Sydney. Zrozpaczony ojciec i neurotyczna rybka Dory ruszają wraz z innymi na poszukiwania.

"Gdzie jest Nemo? - Polsat, godz. 9:15

Dory jest uroczą rybką, którą cierpi na pewną przypadłość - brak pamięci krótkotrwałej. Gdy była mała, kochający rodzice starali się ustrzec ją przed niebezpieczeństwem. Pewnego dnia Dory wpadła w prąd oceaniczny, który porwał ją w nieznane. Teraz próbuje sobie przypomnieć przeszłość i odnaleźć rodziców. Wyrusza do Kalifornii, a pomagają jej w tym przyjaciele: błazenek Marlin i jego synek Nemo, zgryźliwa ośmiornica Hank, narwalowaty Bailey, przekonany o tym, że cierpi na zaburzenia echolokacji, a także Nadzieja - rekin wielorybi z wadą wzroku.

"Gdzie jest Dory?" - Polsat, godz. 11:35

W królewskiej rodzinie lwów Mufasy i Sarabi rodzi się przyszły władca, Simba. Jego narodziny krzyżują plany brata króla Mufasy, Skazy, który chciał objąć tron. Podstępem zabija on brata, a o jego śmierć oskarża Simbę. Wygnane z królestwa młode lwiątko poznaje surykatkę Timona i guźca Pumbę. Mija kilka lat. Pewnego dnia Simba spotyka przyjaciółkę z dzieciństwa, Nalę, w której zakochuje się z wzajemnością. Dowiaduje się od niej, że królestwo podupadło, a mieszkańcy cierpią niedostatek. Simba postanawia odzyskać tron z pomocą przyjaciół.

"Król lew" - TV4, godz. 15:30

Poszukiwany w królestwie młody awanturnik Flynn Rider trafia do tajemniczej wieży, która wydaje mu się idealną kryjówką. Nie spodziewa się, że zamieszkuje ją piękna księżniczka, Roszpunka, której długie na kilkadziesiąt metrów włosy mają magiczną moc. Flynn staje się jej więźniem. Dziewczyna wchodzi z nim w układ - żąda, aby przystojny złodziej wyprowadził ją z wieży i pokazał jej świat. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda, w której bohaterom będą towarzyszyć wierni przyjaciele Roszpunki - koń Maksimus i kameleon Pascal.

"Zaplątani" - Polsat, godz. 16:30

Wyhodowany w terrarium, osamotniony i zagubiony kameleon o imieniu Rango przemierza pustynię Mojave. Trafia do pewnego miasteczka opanowanego przez zbirów kontrolujących miejscowe zasoby wody. Rango postanawia zostać stróżem prawa i pozbyć się rządzących osadą zakapiorów.

"Rango" - TVN 7, godz. 17:45

Bella jest piękną i wrażliwą dziewczyną, która mieszka z ojcem Maurycym w małej francuskiej wiosce. Pewnego dnia mężczyzna zostaje uwięziony w magicznym zamku przez mieszkającą tam bestię. Aby go uwolnić, Bella ofiarowuje gospodarzowi własną wolność. Dziewczyna dostaje komnatę na zamku, gdzie usługują jej zaczarowane przedmioty: zegar Trybik, świecznik Płomyk i miotełka Puf Puf. Chcąc ratować córkę, Maurycy prosi o pomoc myśliwego Gastona, który pragnie ożenić się z Bellą. Tymczasem dziewczyna odkrywa, że potwór nie jest taki straszny.

"Piękna i bestia" - Polsat, godz. 19:55

Programy i seriale w Poniedziałek Wielkanocny w TV

Podczas benefisu zaprezentowane zostaną ciekawostki z życia Włodzimierza Szaranowicza i zabawne historie z jego udziałem. Przypomniane zostaną komentarze, które zapisały się w pamięci zbiorowej Polaków. W programie pojawią się artyści, sportowcy i popularni komentatorzy sportowi. Będą to m.in. Dariusz Szpakowski, Marek Rudziński, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Tomasz Majewski, Monika Pyrek, Piotr Małachowski i Radosław Majdan. Nie zabraknie życzeń i występów artystycznych. Program poprowadzą Maciej Kurzajewski i Przemysław Babiarz.

"Halo, Włodku! Benefis Włodzimierza Szaranowicza" - TVP1, godz. 17:30

Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia.

"Gra o tron" odcinek 2, sezon 8. - HBO, godz. 20:10

Program, w którym pięciu rolników szuka miłości życia. Mają wszystko - dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.

"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 20:15

Filmy w Poniedziałek Wielkanocny w TV

Jest rok 1918. Do małego garnizonu, gdzieś na węgierskiej prowincji, przybywa nowy zastępca dowódcy - porucznik von Nogay. To typ fanatyka i sadystycznego służbisty. Jego zadaniem jest przekształcenie wielonarodowościowej zbieraniny dekowników w zdyscyplinowane wojsko cesarsko-królewskie. Szczególną uwagę zwraca na pięciu zawadiaków: Polaka, Czecha, Żyda, Węgra i Włocha, którzy przygotowują plan ucieczki.

"C.K. Dezerterzy" - TVP2, godz. 11:10

Veronica Mars jest absolwentką prawa, która niespełna dziesięć lat wcześniej opuściła rodzinne strony - miasto Neptune. Kobieta mieszka w Nowym Jorku, gdzie próbuje zapomnieć o przeszłości i na nowo ułożyć sobie życie. Niestety, nie jest to łatwe. Pewnego dnia jej były chłopak Logan błaga ją o pomoc. Okazuje się, że mężczyzna został oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił. Veronica jest jedyną osobą, która może mu pomóc.

"Weronika Mars" - TVN, godz. 11:40

Ella jest córką kupca, który po śmierci ukochanej żony postanawia ponownie się ożenić. Gdy mężczyzna nie wraca z jednej z wypraw, dziewczyna zostaje na łasce okrutnej macochy i jej córek. Ella jednak nie traci pogody ducha. Pewnego dnia spotyka w lesie księcia, ale nie zdaje sobie sprawy z jego pochodzenia. Ten, by zobaczyć się jeszcze raz z uroczą nieznajomą, urządza bal, na który zaprasza wszystkie panny. Macocha nie godzi się na to, by Ella towarzyszyła siostrom. Wróżka chrzestna pomaga dziewczynie, a udział w balu odmienia jej życie.

"Kopciuszek" - TVN, godz. 20:00

Jerozolima, początek pierwszego stulecia naszej ery. Czasy są niespokojne. Do miasta przybywa Messala, który chce stanąć na czele legionów rzymskich i rozprawić się z buntownikami. Brat Messali, bogaty kupiec Ben Hur, odmawia pomocy w zdławieniu powstania. Oskarżony o zdradę, zostaje skazany i zmuszony do wykonywania ciężkich prac. Ben Hur stara się przetrwać, motywowany myślą o zemście i powrocie do ukochanej kobiety. Pewnego dnia perspektywa wyrównania rachunków staje się realna.

"Ben Hur" - TVP2, godz. 20:15

Maria Magdalena sprzeciwia się tradycji i bliskim, którzy zaplanowali dla niej małżeństwo. Dołącza do ruchu społecznego stworzonego przez Jezusa z Nazaretu. Wraz z nim i apostołami młoda kobieta wyrusza w podróż do Jerozolimy. Maria od początku rozumie, że Jezus nie zostanie liderem żydowskiego powstania, a jego misja ma inny, duchowy wymiar. Film w nowy sposób przedstawia wydarzenia znane z Biblii, jak i postać Marii z Magdali, która wytrwale towarzyszyła Jezusowi, była świadkiem dokonanych przez niego cudów i męczeńskiej śmierci.

"Maria Magdalena" - CANAL+, godz. 21:00

Robert Cumiński, złodziej dzieł sztuki, wychodzi z więzienia z powodów zdrowotnych. Zwolnienie aranżuje "Gruby", paser, który zleca "Cumie" kradzież legendarnej "Damy z łasiczką" Leonarda da Vinci z Muzeum Czartoryskich. Złodziej zwraca się o pomoc do dawnego kolegi, "Szerszenia". Nie wie, że ten wycofał się z branży i pracuje w policji. Choć zgadza się na udział w akcji, planuje ochronę skarbu przed grabieżą. W tym celu zamierza zlecić wykonanie kopii obrazu. Fałszerz Hagen poleca mu Magdę, studentkę ASP.

"Vinci" - TVN 7, godz. 21:00

60-letni Bill Bryson jest autorem książek podróżniczych. Po 20 latach wraca do Stanów Zjednoczonych. Chcąc na nowo poznać ojczysty kraj, postanawia pokonać trudny i niebezpieczny szlak przez Appalachy. Żeby uspokoić żonę, która martwi się o jego bezpieczeństwo, Bill zamierza znaleźć towarzysza podróży. Wyzwanie podejmuje jego dawny druh, Stephen Katz. Wędrówka jest bardziej wyczerpująca, niż się wydawało. Mężczyźni spadają ze stromego zbocza w przepaść i nie potrafią wydostać się z urwiska.

"Piknik z niedźwiedziami" - TVP1, godz. 21:20

Jimmy Conlon, brooklyński gangster i płatny zabójca, powoli kończy karierę. Jest zmęczony pracą, a policja coraz bardziej depcze mu po piętach. Pewnego dnia dowiaduje się, że współpracownik chce zlikwidować jego syna Mike'a, którego Jimmy przed laty opuścił.

(https://www.telemagazyn.pl/film/nocny-poscig-1574142/0 - TVN Fabuła, godz. 22:50

Sprawdź pełny program tv na Poniedziałek Wielkanocny, 22.04.2019! >>

od 16 lat
Wideo

Gdyńska Arka postawiła się Treflowi Sopot

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!
Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

W
Widz
Zweryfikujcie sobie informacje które podajecie. Król lew był o 10:30 a nie 15:30...
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn