Program TV na Wigilię, 24.12.2022. Co oglądać w sobotę, 24 grudnia 2022 roku?

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
W Wigilię Bożego Narodzenia Telewizja Polsat zaprasza widzów do wspólnego kolędowania z artystami. Najpiękniejsze kolędy w wykonaniu m.in.: Cleo, Ralpha Kaminskiego, Roxie Węgiel, Sebastiana Karpiela-Bułecki, bryski, Grzegorza Hyżego, Kamila Bednarka, Krystyny Prońko zabrzmią w murach bazyliki pw. Świętego Krzyża w Warszawie.  Wielkie kolędowanie z Polsatem 2022 - Polsat, godz. 16:50
W Wigilię Bożego Narodzenia Telewizja Polsat zaprasza widzów do wspólnego kolędowania z artystami. Najpiękniejsze kolędy w wykonaniu m.in.: Cleo, Ralpha Kaminskiego, Roxie Węgiel, Sebastiana Karpiela-Bułecki, bryski, Grzegorza Hyżego, Kamila Bednarka, Krystyny Prońko zabrzmią w murach bazyliki pw. Świętego Krzyża w Warszawie. Wielkie kolędowanie z Polsatem 2022 - Polsat, godz. 16:50 Gałązka / AKPA
Wigilia to wyjątkowy czas, który spędzamy w towarzystwie najbliższych. Zasiadając do wigilijnej kolacji często towarzyszy nam telewizji. Co oglądać w Wigilię? Miłośnicy świątecznej klasyki już mogą zacierać ręce, bowiem czekają na nich zarówno kolędy, jak i... kultowy Kevin! Sprawdźcie, co warto obejrzeć w Wigilię w TV. Oto program telewizyjny na 24.12.2022.

Program TV na Wigilię - sobota, 24 grudnia 2022 r.:

Program TV na Wigilię

W Wigilię Bożego Narodzenia Telewizja Polsat zaprasza widzów do wspólnego kolędowania z artystami. Najpiękniejsze kolędy w wykonaniu m.in.: Cleo, Ralpha Kaminskiego, Roxie Węgiel, Sebastiana Karpiela-Bułecki, bryski, Grzegorza Hyżego, Kamila Bednarka, Krystyny Prońko zabrzmią w murach bazyliki pw. Świętego Krzyża w Warszawie.

Wielkie kolędowanie z Polsatem 2022 - Polsat, godz. 16:50

Prezenter radiowy Mikołaj samotnie wychowuje synka, który pragnie, by tata znów się zakochał. Dyrektorka radia, Małgorzata, wyznacza Mikołajowi dyżur w wigilijny wieczór. Jej małżeństwo jest pełne niewypowiedzianych trudnych emocji. Samotna siostra Małgorzaty oczekuje narodzin syna. Doris marzy o wielkiej miłości. Melchior romansuje z żoną negocjatora, Szczepana, który coraz gorzej znosi kolejne upokorzenia. Szef Doris szuka dziewczyny, z którą mógłby pokazać się u rodziców. Losy tych ludzi splatają się w Wigilię Bożego Narodzenia.

„Listy do M.” - TVN 7, godz. 17:45

Ellie postanawia wrócić do domu z wielkiego miasta, w którym robiła karierę. Na miejscu poznaje Seana, który pracuje z jej ojcem i jak się okazuje traktowany jest jak członek rodziny. Sean najwyraźniej wpada jej w oko.

„Kiedy zakwitną gwiazdy” - TVP 2, godz. 18:30

Detektyw Jack Colt oraz jego partner Wes Luger starają się rozwiązać sprawę zabójstwa byłej partnerki Lugera. W czasie śledztwa wpadają na trop organizacji przestępczej dowodzonej przez pozbawionego skrupułów generała Mortarsa. Odkrywają, że przyczyną morderstwa był mikrofilm z receptą na ciasteczka kokainowe.

„W krzywym zwierciadle: Strzelając śmiechem” - Warner TV, godz. 19:55

Rodzina 8-letniego Kevina McCallistera przygotowuje się do podróży do Francji, gdzie ma spędzić święta Bożego Narodzenia. Gdy chłopak przeszkadza starszemu rodzeństwu i rodzicom, matka poleca mu udać się na poddasze. W dniu wyjazdu wszyscy w pośpiechu opuszczają dom. Dopiero w samolocie odkrywają, że zostawili w domu Kevina. Tymczasem ten, zorientowawszy się, że najbliżsi wyjechali, robi wszystko to, czego zabraniali mu rodzice. Oglądając wiadomości, dowiaduje się, że w okolicy grasują włamywacze. Podejmuje decyzję, że ochroni domostwo.

„Kevin sam w domu” - Polsat, godz. 20:00

Historia Stanisława Wokulskiego i jego miłości do pięknej, zubożałej arystokratki Izabeli Łęckiej. Wokulski to dawny uczestnik powstania styczniowego, dorobił się majątku dzięki korzystnemu małżeństwu. Teraz wszystkie przedsięwzięcia finansowe podporządkowuje nieodwzajemnionemu uczuciu do kobiety, która nim gardzi. Wchodzi w niekorzystne dla siebie układy z rodzinami arystokratycznymi, chcąc w pośredni sposób pomóc ukochanej.

„Lalka” - TVP Kultura, godz. 20:00

Rok po śmierci matki, Donny, Sophie przygotowuje się do ponownego otwarcia hotelu na wyspie Kalokairi. Młoda kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Obawia się, że nie zdoła wychować dziecka. Z pomocą przychodzą jej przyjaciółki i byli partnerzy Donny - Harry, Bill i Sam. Przygotowując się do sprostania obowiązkom związanym z macierzyństwem, Sophie wspomina okres młodości swojej matki.

Znakomity chirurg, Rafał Wilczur, na skutek dotkliwego pobicia traci pamięć. Po latach włóczęgi w jednej z wsi pomaga chromemu, przez co zyskuje przydomek Znachor. Nie wszystkim podobają się jego zdolności. Lokalni lekarze są przeciwko niemu. Znachor stara się żyć na uboczu, pod nazwiskiem nieznanego mu człowieka, ale pewnego dnia musi podjąć ryzyko, aby uratować ludzkie życie. Przyjdzie mu za to słono zapłacić.

„Znachor” - Kino Polska, godz. 20:00

Adam, na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia przyjeżdża do rodzinnego domu na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód nagłej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Nikt z obecnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały wydarzenia wigilijnej nocy.

„Cicha noc” - Ale kino+, godz. 20:10

Mikołaj jest w szczęśliwym związku z Doris, lecz wciąż nie może się zdecydować na oświadczyny. Małgorzata i Wojtek muszą zmierzyć się z chorobą adoptowanej Małgosi. Związek Kariny i Szczepana nie przetrwał próby czasu, chociaż oboje są w sobie nadal zakochani. Boże Narodzenie przynosi zmiany w relacjach bohaterów.

„Listy do M. 2” - TVN, godz. 20:25

Nastolatka Chiara stopniowo odkrywa, że jej rodzina skrywa mroczne tajemnice. Dziewczyna bada okoliczności zaginięcia ojca, który przepadł bez wieści zaledwie dzień po urodzinach jej najstarszej siostry. Gdy zbliża się do trudnej prawdy i odkrywa powiązania z syndykatami przestępczymi, które kontrolują jej region, będzie musiała zdecydować, jakiej przyszłości chce dla siebie.

„Chiara” - Cinemax 2, godz. 20:30

Uhonorowany Oscarem za scenariusz czarno-biały film Kennetha Branagha, odwołujący się do wątków z biografii reżysera. Belfast, rok 1969. Buddy dorasta w skromnej, szczęśliwej rodzinie. Wszyscy w sąsiedztwie żyją zgodnie, lecz w mieście rozegrają się tragiczne wydarzenia. Konflikt w Irlandii Północnej narasta. Życie Buddy'ego nie będzie już tak beztroskie jak przedtem.

„Belfast” - CANAL+, godz. 21:00

Paula mieszka w Saint Louis, w stanie Missouri, zawodowo zajmuje się wyceną antyków. Tuż przed Bożym Narodzeniem przyjmuje oświadczyny swego chłopaka Daniela, choć nie jest do końca przekonana, że podjęła właściwą decyzję. Martwi ją, że Daniel bardziej myśli o swojej karierze prawniczej niż o niej. Kiedy jej ciotka Jane domyśla się, że Paula ma mieszane uczucia w związku z zaręczynami, postanawia działać. Zaprasza ją do swego domu w Nantucket, w stanie Massachusetts. Zaraz po przyjeździe Paula wybiera się na pobliską piękną wyspę Martha's Vineyard, gdzie poznaje Gery'ego, właściciela niewielkiego pensjonatu. Złe warunki pogodowe uniemożliwiają powrót do Nantucket, więc zatrzymuje się w jego zajeździe.

„Świąteczne przeznaczenie” - TVP 2, godz. 21:00

Część druga koncertu polskich kolęd i pastorałek z Fromborka, miasta, którego patronką jest Najświętsza Maria Panna, pod niebem Mikołaja Kopernika, którego 550. rocznica urodzin przypada w 2023 roku. W gotyckiej Bazylice Archikatedralnej, wpisanej na listę pomników historii, wystąpią artyści polskich scen muzycznych: Katarzyna Cerekwicka, zespół Pectus, Piotr Cugowski, Łukasz Zagrobelny, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Krystian Ochman, Olga Szomańska, Kuba Badach, Olga Bończyk, Sławek Uniatowski, Halina Mlynkowa, Kasia Moś, Joanna Jakubas, orkiestra Kukla Band, Chór Music Everywhere z Gdańska, Chór Our Voice.

„Gdy śliczna Panna syna kołysała...” - koncert kolęd z bazyliki archikatedralnej we Fromborku - TVP 1, godz. 21:15

Ned, nadopiekuńczy ojciec, przyjeżdża wraz z żoną ze świąteczną wizytą do córki, która studiuje w college'u. Na miejscu musi stawić czoła niebywale trudnej sytuacji związanej ze spotkaniem chłopaka córki, Lairda, sympatycznego, ekscentrycznego miliardera z Krzemowej Doliny. Konserwatywny Ned wypowiada niedoszłemu zięciowi wojnę. Sytuacja wymyka się spod kontroli.

„Dlaczego on?” - Polsat, godz. 22:15

Morderca, ukrywający się pod pseudonimem Obywatel, informuje organizatorów konkursu piękności, że tuż przed jego finałem podłoży bombę. FBI postanawia umieścić wśród finalistek agentkę, która udaremni zamach. Problem w tym, że wytypowana do tej roli Gracie Hart uważa konkursy za idiotyczny wymysł. Otrzymawszy jednak rozkaz, musi go wykonać. Do tajnej misji zostaje zwerbowany również stylista. Ma dokonać przemiany Gracie z chłopczycy w zjawiskową królową piękności.

„Miss agent” - TVN, godz. 22:35

Jenny uczestniczy w ślubie siostry. Wydarzeniu towarzyszy przepiękna zimowa sceneria. Siostra panny młodej zwraca uwagę na przystojnego drużbę, Craiga. Jenny liczy na nawiązanie bliższej znajomości, jednak szybko spotyka ją rozczarowanie. Craigowi towarzyszy atrakcyjna Lana. Jenny wycofuje się, nie chcąc nikogo ranić. Podczas wesela sytuacja diametralnie się zmienia.

WIĘCEJ NASZYCH PROPOZYCJI ZNAJDZIESZ W GALERII. SPRAWDŹ, CO OBEJRZEĆ 24 GRUDNIA W TV

Sprawdź pełny program tv na Wigilię, sobota, 24.12.2022 >>

program tv

[facebook]https://www.facebook.com/telemagazyn?tabs=;strona[/facebook]

od 12 lat
Wideo

Płomień Solidarności z Ukrainą

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn