Friendsfest w Warszawie!
Z okazji 25-lecia jednego z najpopularniejszych seriali komediowych wszech czasów, stacja Comedy Central Polska przygotowała dla swoich widzów wyjątkową niespodziankę. Od 23 sierpnia do 1 września w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbywa się pierwszy w Polsce Friendsfest, czyli wydarzenie stworzone z myślą o fanach serialu. Dotychczas festiwal odbywał się w Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Teraz również widzowie z Polski mają okazje poczuć się, jak na planie ich ulubionego serialu.
Na gości Friendsfest czeka szereg atrakcji, z których największą jest scenografia odtworzona w pełnej zgodności z serialem. Fani mogą m. in. odwiedzić słynny apartament Moniki, zaśpiewać "Smelly cat" i zrobić sobie zdjęcie na najsłynniejszej serialowej kanapie.
Goście mają okazję odtworzyć osobiście kultowe momenty z "Przyjaciół", jak taniec z parasolami przy fontannie czy ślub w kaplicy w Las Vegas. Nie brakuje również sklepu z pamiątkami, w którym do nabycie będzie mnóstwo atrakcyjnych gadżetów.
