"Przyjaciółki" odcinek 163. (sezon 14.) w czwartek, 10.10.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv
Nie od dziś wiadomo, że Wiktor (Paweł Deląg) nie ma żadnego szacunku do kobiet. Najczęściej jego ofiarą jest Patrycja (Joanna Liszowska), lecz w nowych odcinkach serialu "Przyjaciółki" również Kalina (Maria Pawłowska) pozna jego prawdziwą twarz!
W 163. odcinku "Przyjaciółek" zwolniona niania będzie chciała odebrać zaległe wynagrodzenie. U progu mieszkania przywita ją Wiktor, który będzie pod wrażeniem jej urody, ale nie będzie miał zamiaru traktować jej poważnie.
- Przyszłam po moje pieniądze - powie na powitanie Kalina.
- Zwolniłem panią. Nic się pani nie należy - bezczelnie spławi ją Jeleński.
- Słucham?! A co się panu wydaje, że jak pan jest mecenasem to wszystko panu wolno?
W końcu jednak Wiktor postanowi "zlitować się" nad dziewczyną. Nie będzie miał jednak przy sobie gotówki i zaproponuje Kalinie, aby razem podjechali do bankomatu. Czy Wiktor faktycznie będzie chciał jej zapłacić za opiekę nad dzieckiem? A może na wobec niej inne plany?
