"Salon sukien ślubnych Goka" rusza w Polskę! Jak przygotować się do ślubu dzięki TLC?

Krzysztof Połaski
fot. TVN / Piotr Mizerski
fot. TVN / Piotr Mizerski
Jesteś fanką programu „Salon sukien ślubnych Goka”? Szukasz inspiracji i wymarzonego stroju na ten wyjątkowy dzień? Potrzebujesz rady doświadczonych stylistów? A może po prostu chcesz wypić kawę i skorzystać z usług sztabu naszych specjalistów ślubnych? Już od czerwca telewizja TLC rusza w Polskę z wyjątkowym autobusem!

Gok Wan potrafi znaleźć drogę do serca każdej kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny brytyjski stylista ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że jego podopieczne od razu czują się wyjątkowo. W każdy wtorek o 21.30 w TLC można oglądać jego nowy polski program „Salon sukien ślubnych Goka”, w którym pomaga przyszłym pannom młodym wybrać jedyną i wymarzoną kreację.

Zainteresowanych udziałem w programie było tak dużo, że telewizja TLC postanowiła wyjść im naprzeciw i wyruszyć w Polskę wyjątkowym ślubnym autobusem. Każda przyszła panna młoda będzie mogła skorzystać z usług ekspertów! Na miejscu będzie czekać na Was fryzjer, makijażystka, manicurzystka oraz ekspert z salonu sukien ślubnych.

Już w czerwcu zawitamy do Radomia, Kielc, Zabrza, Opola, Łodzi, Torunia, Olsztyna i Gdyni. Zapraszamy w godzinach 12.00-18.00. Wstęp wolny! Szczegółowe informacje na stronie internetowej TLC Polska (https://www.tlcpolska.pl/) i mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy! Szukajcie specjalnego ślubnego autobusu TLC w swoich miastach!

"SALON SUKIEN ŚLUBNYCH GOKA" W POLSCE:

6 czerwca – Radom, plac przy Galerii Słonecznej

7 czerwca – Kielce, Rynek Główny

8 czerwca – Zabrze, parking przy Galerii Platan

9 czerwca – Opole, Rynek Główny

13 czerwca – Łódź, dziedziniec Manufaktury

14 czerwca – Toruń, parking przy Atrium Copernicus

15 czerwca – Olsztyn, parking przy Galerii Warmińskiej

16 czerwca – Gdynia, parking przy Muzeum Miasta Gdyni

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Majka
Sama lepiej bym dobrala Nie stosownie do szerokich i tłustych ramion Do szerokich bioder sukienka z zakładkami Jak dla mnie to porażka
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Tego się Jana nie spodziewała. Tak ją Manuel zaskoczy!

Tego się Jana nie spodziewała. Tak ją Manuel zaskoczy!

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn