"Singielka" odcinek 20. Mikołaj odwiedza Elkę. Pójdą razem do łóżka? [ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
materiały promocyjne/tvn
materiały promocyjne/tvn
Zobacz, co wydarzy się w 20. odcinku "Singielki". Będzie naprawdę gorąco!

"SINGIELKA" ODCINEK 20. W PIĄTEK, 30.10.2015, O GODZ. 17:25, W TVN!

"SINGIELKA" ODCINEK 20. W PIĄTEK, 30.10.2015, O GODZ. 17:25, W TVN!

Upokorzona Elka kłóci się ze Sławą. Matka broni się tłumacząc, że zrobiła to dla jej dobra. Elka nie chce słuchać wyjaśnień, zostawia Sławę z Mikołajem i odchodzi. Nie tylko Elka czuje się oszukana. Olgierd, który widział Sławę z Mikołajem, oskarża żonę o romans i nie przyjmuje do wiadomości jej tłumaczeń. Mikołaj odwiedza Elkę w mieszkaniu. Po chwili zaczyna ją namiętnie całować! Jak to się skończy?

Problem z zaufaniem do swojej drugiej połówki ma również Sylwia, która prosi Elkę by miała na oku Tomasza. Elka ma dylemat, czy pomóc Sylwii.

CZYTAJ TAKŻE:
MIKOŁAJ ROZNERSKI W "SINGIELCE". NAMIESZA W ZWIĄZKU NATALII I ROBERTA! [ZDJĘCIA]
CZY "SINGIELKA" TO TAKŻE SERIAL DLA MĘŻCZYZN? [WIDEO]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

s
szczepaniak piotrek
serial obyczajowy singielka oglądam od pierwszego odcinka bardzo mi się ten serial podoba ponieważ nie ma w nim przemocy, a jest mila atmosfera rodzinna fajni aktorzy. sa to .. filip bobek, julia kaminska oraz przyjaciolka juli kaminskiej pani w srednim wieku.polecam ogladac ten serial moim znajomym. to tyle komentarza z mojej strony. pisal komentarz Piotrek Szczepaniak lat 28 z nowego sacza
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn