"Skazane" odcinek 3. Olaf godzi się na widzenie z matką

Krzysztof Połaski
W trzecim odcinku "Skazanych" nastąpi mały przełom w relacji Olafa (Rafał Fudalej) z własną matką (Beata Ścibakówna). Pytanie tylko, czy intencje chłopaka będą szczere? Ola (Olga Bołądź) będzie zmuszona zbliżyć się do Marty (Paulina Gałązka), gdyż tylko w ten sposób będzie mogła uratować swojego syna. Przed czym musi go ratować? Przekonacie się już w trzecim odcinku serialu "Skazane"!

Olaf w końcu zgadza się na widzenie z matką. Szczęście Anny nie trwa jednak długo. Syn, by ułatwić sobie życie w więzieniu, zwraca się do matki z nietypową prośbą.

Sylwia (Monika Krzywkowska) musi podjąć pracę zarobkową, z czego bardzo niezadowolony jest Adam (Ireneusz Czop). Nowa sytuacja sprawia, że małżeństwo, które do tej pory radziło sobie z kryzysem spowodowanym jego aresztowaniem, przechodzi poważny kryzys.

Ola ma kolejny problem na głowie. Dyrektor szkoły, do której chodzi jej syn Szymek, jest zaniepokojony ostatnią zmianą zachowania ucznia i postanawia zgłosić sprawę do opieki społecznej, aby ta przyjrzała się matce i jej sposobowi wychowywania chłopca. Zdesperowana Ola prosi o pomoc Martę, która pracuje w sekretariacie tej szkoły. Tylko ona ma dostęp do dokumentów zebranych przez dyrektora dla opieki społecznej.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn