Adam Miciak raczej nie wspomina dobrze programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Eksperci na żonę wybrali mu Joannę Lazar i większość widzów już od początku obstawiała, że ten związek skończy się katastrofą. I niestety rzeczywiście tak było; część widzów uważała, że Asia niezbyt angażuje się w małżeństwo, za to inni wskazywali winę Adama, który w żaden sposób nie wykazywał zainteresowania żoną.
Wówczas zaczęły pojawiać się plotki, że jeszcze w trakcie trwania tvnowskiego show Adam związał się z nową kobietą! Co prawda sam Adam temu zaprzeczał, ale widzowie wciąż spekulowali. Po programie, gdy już było wiadomo, że Asia i Adam się rozwiodą, oboje wymieniali się uszczypliwościami w mediach społecznościowych, jednak największy hejt wylał się na Adama. W tym czasie Adam już nie ukrywał swojego nowego związku, a niedługo później okazało się, że zostanie ojcem!
OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!
Dzisiaj Adam jest szczęśliwy z Irminą, jednak do tej pory mężczyzna unikał pokazywania swojej wybranki publicznie. Aż do teraz! Adam Miciak w końcu postanowił pochwalić się swoją ukochaną!
Źródło: TVN7/x-news
