"Stulecie Winnych" to prawdziwy przebój Telewizji Polskiej. Widzowie pokochali dwa sezony produkcji, a teraz z niecierpliwością czekają na 3. odsłonę serialu, która zapowiada się bardzo smakowicie.
Dla wielu widzów ogromną zagadką było to, kto zagra bliźniaczki, będące córkami Mani i Pawła. Najpierw ogłoszono, że w rolę Kasi Borkowskiej wcieli się... Weronika Humaj, która w poprzednich sezonach grała Anię Winną.
To spowodowało lawinę spekulacji, czy w takim razie w roli Basi Borkowskiej na ekranie pojawi się Karolina Bacia, która do tej pory była Manią Winną. Teraz już wszystko jest jasne, ale zapewne takiego typu castingowego nikt nie obstawiał! W 3. sezonie "Stulecia Winnych", jako Basia Borkowska, na ekranie pojawi się Kamila Bujalska, którą widzowie powinni doskonale pamiętać z serialu "Echo serca", gdzie grała pielęgniarkę Kaśkę.
Jednocześnie zaprezentowano pierwsze zdjęcie "nowych" bliźniaczek! Podobne?
