"Taniec z Gwiazdami". Lata mijają, a Czarna Mamba nadal nie gryzie się w język. Najostrzejsze komentarze Iwony Pavlović

Monika Zaganiaczyk
Iwona Pavlović nie gryzie się w język! Oto jak oceniała uczestników "Tańca z Gwiazdami"? Oto jej najostrzejsze komentarze! Kurnikowski/AKPA
Iwona Pavlović nie gryzie się w język! Oto jak oceniała uczestników "Tańca z Gwiazdami"? Oto jej najostrzejsze komentarze! Kurnikowski/AKPA
Iwona Pavlović to symbol "Tańca z Gwiazdami". Czarna Mamba jest jurorką tanecznego show od samego początku, czyli od 2005 roku, kiedy to telewizja TVN wyemitował pierwszą edycję programu. Właśnie dobiegła końca 13. odsłona "Tańca", a Pavlović nadal udowadnia, że nie przebiera w słowach. Pamiętacie jej najostrzejsze komentarze?

Iwona Pavlović - symbol "Tańca z Gwiazdami"

Skład jurorski najbardziej znanego tanecznego show w Polsce kilkukrotnie się zmieniał. Do najdłużej zasiadających na tym miejscu w "Tańcu z Gwiazdami" należeli m.in. Beata Tyszkiewicz, Piotr Galiński, Andrzej Grabowski czy nieżyjący już Zbigniew Wodecki. Jedynym jurorem, który jest w programie od samego początku jest jednak Iwona Pavlović. Ta, jak do tej pory, oceniała wszystkie gwiazdy, które wzięły udział w show. Była jurorką w pierwszych 13. edycjach emitowanych przez TVN i w kolejnych 13. edycjach na Polsacie.

Kim jest Ivona Pavlović?

Najpopularniejsza jurorka "Tańca z Gwiazdami" urodziła się 2 listopada 1962 roku, co oznacza, że właśnie świętuje swoje 60. urodziny. Jest znaną tancerką, sędzią międzynarodowym i konferansjerką. W przeszłości wielokrotnie zdobywała tytuł Mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim.

Taniec towarzyszył jej już od najmłodszych lat. Jej ojciec był tancerzem ludowym, milicjantem i bokserem.

Często jeździliśmy na wesela, na których dawał pokazy kazaczoka. Gdy tata tańczył, ja – ubrana w niebieską sukienkę – tańczyłam wokół niego - mówiła w wywiadzie dla "Super Expressu".

Co ciekawe, Czarna Mamba ukończyła... bibliotekoznawstwo. Zrobiła to dla rodziców, którym obiecała, że pójdzie na studia. W swoim zawodzie nie przepracowała jednak ani jednego dnia. Książki w bibliotece były dla niej dużo mniej atrakcyjne niż taniec.

W 1981 r., kiedy tancerka miała 19 lat, poznała Arkadiusza Pavlovicia, który został jej tanecznym, a później także życiowym, partnerem. Razem osiągnęli wiele sukcesów w konkursach tanecznych. Aby zrealizować swoje marzenia - otwarcie własnej szkoły tańca - oboje udali się do Wielkiej Brytanii.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓

Spełniałam swoje marzenia, bardzo ciężko pracując, nie żałuje ani godziny, ani chwili, ani minuty. Wszystko to, czego tam się nauczyłam, owocuje nawet jeszcze do dzisiaj - powiedziała "Pomponikowi".

W 1989 roku para wzięła ślub, a pięć lata później Iwona Pavlović zrealizowała swoje największe marzenie, zakładając "Pavlović – Szkołę mistrzów tańca". W tym czasie była tancerka zdobyła uprawnienia sędziowskie. W 2008 roku rozpadło się jej małżeństwo. 25 września 2009 roku została żoną przedsiębiorcy Wojciecha Oświęcimskiego.

Czarna Mamba słynie z ciętego języka

Nazywana Czarną Mambą tancerka stała się symbolem programu. Widzowie doskonale wiedzą, że kobieta nie gryzie się w język. Podczas oceniania tanecznych par wielokrotnie potrafiła dosadnie powiedzieć, co jej się nie podobało. Niektóre jej komentarze przeszły do historii, a wiele z nich dało Internautom pretekst do dyskusji w sieci.

Przejdź do galerii i przypomnij sobie z nami najostrzejsze komentarze jurorki "Tańca z Gwiazdami".

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Niestety jakby nieco mniej wymagała, 10 się sypią, a dawniej nie było o nie tak łatwo. Gdy jurorzy nieprofesjonalni dają wysokie noty to wtedy tym bardziej Ci profesjonalni powinni być ostrzy. Trzeba to zbalansować. Juror profesjonalny powinien nie dawać się ponosić emocjom i być rzeczowy. Okoliczności itp. nie powinny wpływać na ocenę. Jak się odpuści raz i drugi zamiast edukować widzów to potem wyniki poszczególnych odcinków czasem pozostawiają wiele do życzenia. Całe jury to powinni być profesjonaliści. W tym finale zadziwiająco mało mówiono w ocenach o samym tańcu, technice, ruchu, choreografii itp. Niestety dużo wypowiedzi sędziów to było pitu pitu. Bardzo szkoda.
G
Gość
Natalia Siwiec nie była w trzeciej edycji tylko w pierwszej
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Adam jednak znalazł miłość! Razem z Małgorzatą dali sobie kolejną szansę!

Adam jednak znalazł miłość! Razem z Małgorzatą dali sobie kolejną szansę!

Kuzey spełnia marzenie Sili, a Alper zastawia na nią pułapkę. Melis okrada matkę!

Kuzey spełnia marzenie Sili, a Alper zastawia na nią pułapkę. Melis okrada matkę!

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn