MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Taniec z Gwiazdami". Wiktoria Gąsiewska znowu kusi ciałem! Najnowsze zdjęcia przyprawiają o zawrót głowy!

Adriana Słowik
Wiktoria Gąsiewska kokietuje fanów, pozując skąpych strojach lub nago w pościeli! Zobacz zdjęcia.
Wiktoria Gąsiewska kokietuje fanów, pozując skąpych strojach lub nago w pościeli! Zobacz zdjęcia.
Wiktoria Gąsiewska ma przepiękne ciało i chętnie je eksponuje! 22-letnia gwiazda wie, jak przykuć uwagę internautów. Jej najnowsze zdjęcia wystarczą, by rozpalić wyobraźnię. Zobaczcie śmiałe kadry Wiktorii Gąsiewskiej na Instagramie.

Rozchwytywana Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska ma dopiero 22 lata, a już jest jedną z największych gwiazd w polskim show-biznesie. Młoda aktorka, która zasłynęła rolą w serialu "Rodzinka.pl" jest rozchwytywana i ciągle próbujemy nowych rzeczy. Gra w kolejnych produkcjach m.in. serial "Kowalscy kontra Kowalscy", sprawdza się też w roli prowadzącej. Latem relacjonowała to, co dzieje się na backstagu Polsat SuperHit Festiwal, a jesienią prowadziła kulisy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsat Cafe.

Wiktoria Gąsiewska kusi ciałem w mediach społecznościowych

Jej praca to jednak nie tylko film i telewizja. Wiktoria Gąsiewska prowadzi także konto na Instagramie, które obserwuje już milion osób! Ta liczba zobowiązuje. Śliczna aktorka co rusz publikuje w sieci odważne zdjęcia, kokietuje fanów, pozując skąpych strojach lub nago w pościeli! Nikt nie ma chyba wątpliwości, że Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek.

ZOBACZ NOWE ZDJĘCIA WIKTORII GĄSIEWSKIEJ. ŚMIAŁE KADRY ZNAJDZIESZ W GALERII

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu "Taniec z Gwiazdami". Wiktoria Gąsiewska znowu kusi ciałem! Najnowsze zdjęcia przyprawiają o zawrót głowy!
p
po finale tzg 12 (25)
Jak ja się zgadzam z opiniami nt. tego finału wypowiedzianymi przez komentatorów z yt. 1. Super było widzieć profesjonalne otwarcie taneczne odcinka. Jak tam było widać to zgranie Janji i Pauli ze Stefano. 2. Rzeczywiście dość słaby finał. Gdyby nie freestyle to już w ogóle. Nazywanie go najlepszym to ogromny błąd (i nieświadomość) fanów. Zresztą nie tylko fanów. Widziałam wszystkie 25 sez. i naprawdę było duuużo lepszych finałów. Edycja też średnia pod wieloma względami na tle innych. Ba, pamiętam z tvn jednorazowy występ gościnny aktorki Danuty Stenki ze Stefano Terrazzino. Stał on na wyższym poziomie niż niejeden występ uczestnika. 3. Najbardziej rozczarowała faktycznie runda 1. W dużej mierze przez usilne wykorzystywanie utworów Kombii. Czy pasuje czy nie, ma być. A po co. I to utrudniło zadanie i tancerzom i choreografom. Dodatkowo błędy operatorów - za duże skupienie na wokalistach, za małe na tancerzach. Kulminacja tego to gafa we wsółczesnym Piotra gdy kamerzysta się pogubił i przez to telewidzom umknęła solówka Piotra, która była chyba najciekawszym elementem tego tańca. 4. Druga runda - fajne było to, że komentatorzy z yt zestawili ze sobą dwa wykonania tych samych tańców dla porównania. 5. Freestyle - oba dobre. Freestyle Piotra bronił się świeżością pomysłu i miksem technik. Freestyle Kajry bardziej profesjonalny i pełny. 6. Walc wiedeński reszty uczestników właściwie prawie bez walca. Nawet choreografowie powiedzieli, że to taka wariacja na temat. Wiem, że te pary nie były najlepsze, ale trochę jakiegoś tańca wirowego reszty gdy jedni mają solo w środku by się przydało. Tak było np. w średniej tanecznie polsatowskiej ed. 9. A tu tego nie było. Może po to by nie zasłaniać par w solówkach. Ale trochę szkoda. Jeśli ten program dalej pójdzie w stronę traktowania tańca po macoszemu to stracą najlepszych tancerzy. P.S. A propos najlepszych tancerzy to gratuluję Stefano Terrazzino pełnego otwarcia Małej Sycylii. Najpierw ruszył tylko ze studiem tańca, a teraz uruchomił też już tę włoską restauracjo-kawiarnio-lodziarnię. Poszedł trochę za rodzinną tradycją. Jak przystało na syna restauratorów. ;) Swoją drogą na jego fb jest fajny live z tego wydarzenia. Super było móc w nim zobaczyć tańczących razem świetnych tancerzy i przyjaciół czyli Stefano i Kingę Jurecką. ♥
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn