"To był rok!" znika z anteny TVP. Co się stało? Nie będzie nowego odcinka programu z Izabellą Krzan [ZMIANY W PROGRAMIE]

Redakcja Telemagazyn
AP Photo
AP Photo Sylwia Dąbrowa
Nie mamy dobrych informacji dla fanów programu "To był rok!". W najbliższą niedzielę, 18 kwietnia, kolejny odcinek show nie zostanie wyemitowany! Dlaczego? Sprawdźcie!

"To był rok!" znika z anteny TVP1

Izabella Krzan - Miss Polonia 2016 - to popularna prezenterka programu porannego TVP "Pytanie na śniadanie". Prowadzi także "Koło fortuny", a od niedawna występuje w "To był rok!", w którym rywalizuje z Tomaszem Wolnym. Jednakże nie zobaczymy jej w najbliższą niedzielę 18 kwietnia.

Zamiast show TVP1 wyemituje dokument Ewy Stankiewicz "Stan zagrożenia", który był wcześniej zaplanowany z okazji 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Wówczas jednak zrezygnowano z jego emisji - już po raz piąty. Zamiast niego 10 kwietnia o godz. 20:25 pokazano film z badań podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza.

Program "To był rok" ma 1,75 miliona widzów. W każdym odcinku omawiane są trendy i wydarzenia dotyczące jednego roku. Podzieleni na dwie drużyny celebryci odpowiadają na pytania.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 29

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mateusz
Jaka zazdrość?Ładniejsze kobiety wygrywały wybory Miss i nie ma na nie hejtu.Ta kobieta ma w sobie coś denerwującego.
A
Antypis
Po zmianie z Rogalskiej , Kurzajewskiego, Zielińskiej nie da się oglądać Kamela, Krzan, Wolnego, którego wszędzie pełno, nie oglądam juz tego programu a bardzo go lubiłam, sztuczne naśladownictwo, po co było zmieniać, ale pisiury wszystko muszą zepsuć, wszędzie wlezc, a tfu, a kysz, a kysz, poszli...
P
Polak
Walcie się wszyscy z tymi komentarzami
Z
Zły
Ludzie usmiechnijcie sie a niee, tylko polityka, tvp be, Kurski taki, Krzan pusta ze sztucznym usmiechem. Co sie z Wami dziejeNie macie wiekszych problemow?
D
DANUTA
NIE.OGLADALAM.TEGO.PROGRAMU.ANI.KOLA.FORTUNY.NIE.TRZEBA.KRYTYKOWAC.BO.OGLADA.SIE.TO.CO.SIE.LUBI.JA
E
Ewa
Pani Krzan to pusta, zarozumiała dziewucha. Wystąpiła kiedyś gościnnie w jednym z teleturniejów i skompromitowała się dokumentnie, nie znała odpowiedzi na pytania z 3_-,,ciej klasy podstawówki.
H
Hej
Taki wspaniały program który oglądamy z żoną od samego początku a wy go usuwacie to nie fer jak rodzinkę pl. Puszczacie gówno to co najlepsze usuwacie a niech was drzwi ścisną.
G
Gość
Rownież jestem za tym aby Chrzan usunąć z programu nie wnosi nic pozytywnego
G
Gość
Coście się tak uczepili tej Izy bardzo sympatyczna osoba zazdrość przez Was przemawia a Kamelowi dowaliła z wiadomych powodów
A
Aga
Kiedyś uwielbiałam ten program, jak zobaczyłam teraz obsadę i Panią z koła fortuny, niestety zmieniłam kanał a tak czekałam na nowe odcinki.
K
Krystyna
Oj Bolo, Bolo, to mózg jest wyprany doszczętnie przez TVP, żal mi ciebie jesteś już stracony twoje pełne nienawiści słowa o tym świadczą, kurski się cieszy że ma takich służących idź się leczyć i to szybko bo zrobisz komus krzywde!!!!
G
Gosia
Nie oglądam TVP 1,2,3 za często ale Zakochaj się w Polsce czy Koło Fortuny to mnie interesują.
D
Daro
Pani Iza ładna ale sztuczna i zarozumiala dzieeoja !Nie nadaje się do tv w żadnym wypadku ! Taka sztuczna że chce się wymiotować!
D
Daro
Pani Iza ładna ale sztuczna i zarozumiala dzieeoja !Nie nadaje się do tv w żadnym wypadku ! Taka sztuczna że chce się wymiotować!
T
Teresa .
Pani Iza niech jedzie na zbiory za granice to zobaczy co to jest praca a o zyciu to ona jeszcze malo wie .Bez obrazy taka jest prawda ponoc lubi wycieczki zagraniczne .
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn