W finale 8. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" Anna Dereszowska przeistoczyła się w Edith Piaf i przejmująco zaśpiewała utwór "Padam... Padam".
Finałowe wykonanie Dereszowskiej zostało nagrodzone przez jurorów oklaskami na stojąco. – To był moim zdaniem najlepszy twój występ i fantastycznie, że on ma miejsce w finale – mówił Bartek Kasprzykowski. To dodatkowy komplement, bo przypomnijmy, że Anna Dereszowska wygrała aż dwa odcinki z rzędu. Czy zatem spodziewała się, że wygra też w finale?
- Zaśpiewanie tej piosenki kosztowało mnie potwornie dużo, bo jest bardzo emocjonalna... Ale przede wszystkim świadomość tego, że to już koniec i że więcej się z państwem nie spotkam jest bardzo, bardzo przykra - tłumaczyła nie kryjąc łez aktorka. Anna Dereszowska pokazała nam też, jak... rozpada się jej twarz! Musicie to zobaczyć!
