"W rytmie serca" - bohaterowie. Kto jest kim w nowym serialu Polsatu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Poznaj wszystkich bohaterów nowego serialu Polsatu!fot. Polsat
Poznaj wszystkich bohaterów nowego serialu Polsatu!fot. Polsat
"W rytmie serca" - premiera już 10 września w Polsacie! Poznaj bohaterów nowego serialu i sprawdź, kto jest kim. W rolach głównych Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan i Maria Dębska.

"W rytmie serca" odcinek 1. i 2. w niedzielę, 10.09.2017 od godz. 20:00 w Polsacie!

"W rytmie serca" odcinek 1. i 2. w niedzielę, 10.09.2017 od godz. 20:00 w Polsacie!

Nowy serial "W rytmie serca" zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat już 10 września. Zobaczymy w nim Mateusza Damięckiego w roli utalentowanego chirurga dr Adama Żmudy, który w wyniku konfliktu z szefem rezygnuje z pracy i postanawia pojechać do Afryki na misję z organizacją Lekarze bez Granic.

Przed wyjazdem Adam udaje się na krótki urlop do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Nieoczekiwanie, w trakcie pobytu w malowniczym miasteczku dr Żmuda, dzięki swojej dociekliwości i zmysłowi detektywistycznemu uratuje życie kilku ludziom, a innym popsuje szyki. Zatem zamiast relaksu na urlopie, czeka na niego spora dawka adrenaliny oraz niespodziewanych sercowych zawirowań za sprawą dwóch kobiet - aspirant Weroniki Nowackiej (Maria Dębska) i pielęgniarki Marii Bierniackiej (Barbara Kurdej-Szatan). Którą z nich wybierze Adam?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Adrian Dymkowski
Cześć Marysia, pamiętasz mnie z podstawówki? to ja Dymek, zapraszam na małego blancika :)))
x
xd
grałem w tym
M
Mayka
Fajny serial.czy ktoś wie kiedy można obejrzeć powtórkę .W który dzień i o której godzinie?
f
fajnyserial
Dziś zaczęłam oglądać i to trzy na raz! Super tempo, lekki, fajni aktorzy + pies. No i to wszystko na tle Kazimierza! Tu jest wszystko - i rodzinna tajemnica, i ciekawe powiązania, ciut kryminału, doza humoru. Oby tak dalej. Obejrzałam w konkurencyjnej stacji dwa odcinki nowego, mocno reklamowanego serialu z całkiem niezłą obsadą. Powiało nudą.
B
Beta
Pierwsze dwa odcinki bardzo fajnie się oglądało. Mnie jako widzowi o to właśnie chodzi. Jestem ciekawa czy i jak zostanie rozwinięty wątek miłosny między Marią i Adamem, bo wszystko na to wskazuje, że w przeszłości między nimi coś było. Liczę na szczęśliwe zakończenie. Nie lubię rozwleczonych seriali, w których sztucznie wymyśla się komplikacje a zakończenie jest wzięte z księżyca. Może chociaż ten serial będzie prowadził do zakończenia, które będzie wynikało z relacji między głównymi bohaterami.
L
Lalo
Dobrze sie zapowiada, dobry.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn