MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Wymarzona miłość". Tureckie seriale i filmy z Demet Özdemir, czyli Sanem z "Rannego ptaszka"! W czym jeszcze zagrała?

Kamila Glińska
W czym zagrała Demet Özdemir?
W czym zagrała Demet Özdemir?
Demet Özdemir znana jest polskim widzom jako Sanem z serialu "Wymarzona miłość", czy też "Ranny ptaszek". Piękna turecka aktorka zagrała jednak także w innych serialach oraz filmach, które były bardzo popularne - nie tylko w Turcji. Oto produkcje, w których pojawia się Demet Özdemir!

Seriale i filmy z Demet Özdemir

Demet Özdemir mogliśmy niedawno oglądać w serialu "Wymarzona miłość", który pokazywany był najpierw w TVP2, a później w TVP3. Turecka produkcja, znana także jako "Ranny ptaszek" biła rekordy popularności, a jej duet z Canem Yamanem uznawany jest za jeden z najlepszych w telewizji.

Postać, w którą wcielała się Demet to Sanem Aydın - roztrzepana dziewczyna, marząca o karierze pisarki. Jej rodzice chcieli jednak, aby szybko wzięła ślub i prowadziła ustatkowane życie rodzinne. Dziewczyna nie chciała na to pozwolić, dlatego zatrudniła się w agencji reklamowej, w której pracowała także jej starsza siostra, Leyla (Öznur Serçeler. Tam poznała przystojnego Cana Divita (Can Yaman), z którym połączyło ją wielkie uczucie.

Serial "Wymarzona miłość" został zdjęty z anteny, ale warto wiedzieć, że urodzona w 1992 roku Demet Özdemir zagrała także w innych ciekawych produkcjach serialowych i filmowych. Jej pierwsza rola to Aylin w serialu "Sana Bir Sır Vereceğim". Później aktorka pojawiła się w znanym Polakom "Imperium miłości", a następnie w popularnym wśród fanów tureckich seriali "Zapachu truskawek". W 2019 roku rozpoczęła prace na planie nowej produkcji - "Evim". Wszystkie filmy i seriale z udziałem Demet Özdemir możecie zobaczyć w naszej galerii!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 20

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

s
ses
Jestem zły .. gdzie jest odcinek 140 . uwielbiam wymarzoną miłość
G
Gość
Jak wiecie że nie puszczcie kompletu odcinków to nie nadawajcie wcale, powinniście resztę odcinków na TVP.vod wgrać, to jest olewanie całkowite widzów!
X
X
I co z tego? Po co zaczynać oglądać kolejny serial z tą aktorką jak nie poznam zakończenia?Żenada TVP. Apeluje o kolejne odcinki Sanem i Cana w aplikacji VOD!!!
M
Mała
Masakra już przestaną łamie oglądać tvp3 i nigdy już nie zacznę oglądać za to że zdjeliscie taki fajny serial rannego ptaszka... Nie cierpię was za to....
k
kjlik
Tak jak Ela napisała Więźnia należy zdjąć!
E
Ela
Genialna aktorka i genialny film. TVP ma w du... telewidzów zdejmują serial na 20 odcinków przed końcem. Jakie jest tego uzasadnienia? Nie wierzę w niską oglądalność. Mialam to szczęście, że wcześniej obejrzałam go z napisami. Przecież Więzień miłości powinien być zdjęty. Okropny, pokazujący bractwo i kłamstwo, brak szacunku głównego bohatera. Mam to oglądać tylko dlatego, że w ostatnim odcinku przejdzie przemianę? Nigdy już nie zacznę nawet oglądać żadnego serialu s TVP. Wolę oglądać z napisami na grupach.
F
Fifi
Moja babcia musiała oglądać oststnie odcinki z czeskim dubbingiem w internecie, bo Telewizja ma w nosie widzów!
C
Czerwona1993
Demet zagrała w takich serialach jak Zdradzę ci pewien sekret, Imperium miłości, Zapach Truskawek, Pokoju 309, Rannym Ptaszku, teraz gra w Dom jest twoim przeznaczeniem.
H
Huma
Koronawirus to kara za zdjęcie serialuTaka patologia tylko w polsceKurski żegnaj
D
Dorota
Jak mogliście zdiac taki fajny film
D
Dorota
Jak mogliście zdiac taki fajny film
G
Gosiek
Jak można było zdjąć Rannego ptaszka, nie szanujecie widzów. Najpierw przeniesliscie film z TVP 2 na TVP3 na 10 godzinę kto ma możliwość nagrywania to ok ale nie wszyscy, nie zakupiliście wszystkich odcinków. Masakra po co zaczynacie szczuć ludzi, jeśli już nam coś się spodoba to wcale a wcale nas nie szanujcie. Wy powinniście być dla nas z ludzi żyjecie jak zaczynacie coś to doprowadźcie do końca. Chcę obejrzeć film do końca. Jak większość waszych widzów .
Z
Zawiedziona
Dlaczego zdjeliscie serial my chcemy wiedzieć jakie będą dalsze perypetie bohaterów
Z
Zawiedziona
Aktorka super, ale czy warto wkręcać się w kolejną telenowele którą nam po prostu po kilkunastu odc przerwą emisję bo tak sobie będą chcieli, nie zwracając uwagi na widzów. TRZEBA BY BYŁO SIĘ MOCNO ZASTANOWIĆ NAD TYM???????????????
K
Kogut
Dranstwo zdjąć końcówkę filmu
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn