"Zraniona miłość" odcinek 40. Yildiz ucieka do Leona i wydaje męża Wasiliemu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Yildiz została zmuszona do małżeństwa z ordynatorem szpitala. Dziewczyna nie zamierza jednak być posłuszna. Sprawdź, co wydarzy się w 40. odcinku serialu "Zraniona miłość"!

"ZRANIONA MIŁOŚĆ" ODCINEK 40. WE WTOREK, 4.07.2017 O GODZ. 18:40 W TVP1!

"ZRANIONA MIŁOŚĆ" ODCINEK 40. WE WTOREK, 4.07.2017 O GODZ. 18:40 W TVP1!

W domu Azize (Berguzar Korel) doszło do ceremonii zaślubin Yildiz (Pınar Deniz) i Mustafy Samiego. Wtedy do akcji wkroczyła armia Stavrosa.

W 40. odcinku serialu "Zraniona miłość" Grecy wycofali się z Nazili, ale skrycie szykują się do ataku na siły tureckich partyzantów. Tevfik (Onur Saylak) dzięki zdjęciu ze spotkania rosyjskich przedsiębiorców przekonuje się, że ma do czynienia z prawdziwym Worobiowem. Umawia się z nim na dostarczenie broni. Cevdet (Halit Ergenc) podsłuchuje rozmowę, a następnie zabija Iwana.

Greccy żołnierze poszukują Mustafy Samiego. Yildiz obiecuje matce, że wyjedzie ze świeżo poślubionym mężem do Anatolii, by tam wspólnie z nim nadal walczyć o niepodległość. Wymyka się jednak z domu i udaje się do Leona (Boran Kuzum). Zamiast porucznika, spotyka jego ojca (Baki Davrak) i zdradza mu miejsce, w którym ma się pojawić ordynator. Eszref Pasza jednoczy siły tureckich powstańców i zapowiada przejście do decydującego ataku. Przedtem jednak musi otrzymać broń.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn