Zobacz, jaką książkę chce napisać Anna Samusionek:
Aktorka przyznaje, że już w szkole zauważyła u siebie łatwość pisania. Wspomina, że przydawało jej się to na przykład podczas klasówek z historii, kiedy umiejętnościami literackimi starała się nadrobić swoje braki w wiedzy.
– *Potrzebę pisania miałam zawsze**. Już parę osób mówiło mi, że powinnam pisać, chociaż w dzisiejszym nawale twórczości celebrytów nie chciałabym się w to do końca wpisywać. Ale myślę, że wcześniej czy później skończy się to jakąś większą formą* – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Samusionek**.
CZYTAJ TAKŻE:
ANNA SAMUSIONEK: POZOWANIE NAGO NIE JEST ZGODNE Z MOIM ŚWIATOPOGLĄDEM [WIDEO]
ANNA SAMUSIONEK ZAGRA PROSTYTUTKĘ W KOMEDII SEKSUALNEJ "LOVE BOUTIQUE" [WIDEO]
Gwiazda wciąż szuka nowych wyzwań. Prowadzi na przykład warsztaty z występów w szkole EuroLiderek, choć nie sądziła, że nadaje się do uczenia. Dlatego też chce się sprawdzić w pisaniu, tym bardziej że ma już wstępny plan na książkę.
– Myślę o rejonach psychologicznych. Po głowie krąży mi już scenariusz, ale może powinnam przestać o tym mówić i wziąć się po prostu do roboty. Bo czym więcej o tym mówię, tym bardziej to odkładam – dodaje aktorka.
