"Barwy szczęścia" odcinek 2766. w środę 1.03.2023 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!
Weronika pomaga Luizie i Aro nagłośnić sprawę psa Fuksa, którego młodzi uratowali w lesie. Dzięki nagraniu z fotopułapki zainstalowanej przez leśników, dziennikarka ustala, że psa porzucił właściciel firmy komputerowej: Gryzalski. Kolejny trening Sebastiana z Markiem na basenie nie kończy się dobrze i Kowalski wraca na terapię, uznając, że sam nie zapanuje nad lękiem przed wodą. Później przekonuje Dominikę, by wzięli w końcu ślub.
Patryk próbuje pocieszyć Sławkę, załamaną po wyjeździe Jowity i wciąż niepewną, jaki los spotkał Kornela. Aby dowiedzieć się czegoś o ojcu, chłopak spotyka się z Bondą, ale bandyta go wyśmiewa. Jezierski prosi w końcu o pomoc Kodura.
„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?
„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".
