"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021. Renata będzie miała nowego adoratora! Kto nim będzie? [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Renata zyska nowego adoratora, który może przysporzyć jej kłopotów! Kim będzie? Sprawdź, co już wiadomo!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Renata (Anna Mrozowska) ostatnio bardzo zbliżyła się do Damiana (Michał Lesień), ale wciąż nie potrafią wyjść poza granice przyjaźni. Teraz jednak w jej życiu pojawi się ktoś nowy!

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w drugim "Feel Good" pojawi się Romanowski (Maciej Jachowski), bo będzie chciał porozmawiać o możliwości wynajęcia miejsca do pracy. Kiedy Renata pokaże mu cennik, od razu straci humor. - Jednego wariantu nie widzę. Możliwości wynajęcia na kredyt z odroczoną spłatą - westchnie i opowie Renacie o swoich problemach. Zapewni ją, że sprawa jest w sądzie i jego prawniczka wywalczy dla niego wysokie odszkodowanie.

Renacie bardzo spodoba się Romanowski i... zgodzi się pójść mu na rękę! - Zaryzykuję. Na własne oczy widziałam, jak łatwo paść ofiarą oszusta i jak trudno później odzyskać straconą kasę. Może pan zacząć od dzisiaj - powie.

Romanowski zauważy, że spodobał się Renacie i wykorzysta to. Będzie jej posyłał zalotne uśmiechy i spojrzenia... Co z tego wyniknie? Czas pokaże!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Z
ZYGMUNT CHAJZER
FILIP CHAJZER
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn