"BrzydUla 2" odcinek 266. Ula rozmawia szczerze z Aldoną. Sebastian jest zazdrosny o Violettę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Redakcja Telemagazyn
PHOTO: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS
PHOTO: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS
W 266. odcinku serialu "BrzydUla" Ula rozmawia szczerze z Aldoną. Zaś Sebastian widzi Violettę z innym i nie kryje zazdrości! Sprawdź, co wydarzy się w 266. odcinku "BrzydUli"!

"BrzydUla 2" odcinek 266. we wtorek, 12.04.2022 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

program tv

Przyjaciółki wzięły Ulę (Julia Kamińska) na spytki i ta wreszcie powiedziała im prawdę o romansie z Markiem 2 (Aleksandar Milićević). Tymczasem Sebastian (Łukasz Garlicki) postanowił złamać tajemnicę korespondencji i zajrzał do listu dla Violetty (Małgorzata Socha)...

W 266. odcinku serialu "BrzydUla" Beatka (Nel Kaczmarek) odwiedza Bartka (Szymon Sędrowski). Próbuje dowiedzieć się o co chodzi z jego pożyczkami. Sąsiad kłamie jak z nut – zapewnia, że wszystko w porządku. Dziewczyna nie daje się jednak łatwo spławić. Dociera do prawdy!

Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) dywagują na temat zachowania rodziców. Pojawia się światełko w tunelu… Postanawiają opracować plan, który natychmiast wprowadzają w życie. Marek (Filip Bobek) trafia pod ostrzał pytań.

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Tymczasem Ula jest zaskoczona ostatnim zachowaniem Marka. Żali się Ani (Monika Fronczek). Nagle wpada roztrzęsiona Aldona (Elżbieta Romanowska) – jest kolejny pożar do gaszenia. Tym razem z budżetem i Miro (Rafał Mohr). Marek 2 spotyka Violettę w bistro. Ratuje ją z opresji i wykorzystuje okazję, żeby porozmawiać z nią o ministrze Biodro (Dariusz Błażejewski). Nagle pojawia się Sebastian, który nie kryje swojej zazdrości.

Kubasińska triumfuje. Z kolei Marek 2 próbuje oczyścić atmosferę z Sebastianem. Olszański dowiaduje się bardzo ciekawych rzeczy na swój temat… Aldona postanawia pomóc Uli – chce porozmawiać z nią od serca. Rozmawiają o samotności.

Źródło: TVN7/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Karo
Fakt, bezsensowne dialogi , teraz przypadkiem czytam tylko opis i dalej nonsens. Niby znany scenarzysta , a to jeden wielki jakiś bełkot .
K
Karo
Fakt, bezsensowne fislogi , teraz przypadkiem czytam tylko opis i dalej nonsens. Niby znany scenarzysta , a to jeden wielki jakiś bełkot .
O
Ona
Wszystko w tym serialu jest na nie. WSZYSTKO! Wątki tak szybko jak się pojawiają, tak szybko znikają bez wyjaśnienia. Bezsensowne dramaty ciągną się w nieskończoność, a potem w ciągu jednego odcinka chcą je kończyć happy endem. Nie da się tego oglądać.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn