Gwiazdor ma 2 miliony długu!

Redakcja Telemagazyn
Masakra! Michał Wiśniewski nie ma pieniędzy na spłatę długów! Ale to nie wszystko…

Imperium TV donosi, że Michał Wiśniewski na 2 miliony długów, a kwota ta ciągle rośnie. Wszystko przez to, że rosną odsetki, a gwiazdor nie ma pieniędzy na spłatę.

Lider zespołu Ich Troje zamiast skupić się na karierze muzycznej w ostatnim czasie zaangażował się w pokera. Niestety jego kariera sceniczna stanęła w miejscu. Czy w końcu uda mu się odwrócić złą passę? Przecież Wiśniewski to jeden z najlepszych showmenów?

Tylko czy nie odnosicie wrażenia, że gorsze czasy dla Wiśniewskiego przyszły zaraz po rozstaniu z Martą Wiśniewską?

Czytaj także:
Zakopali topór wojenny!?
Kryzys u Wiśniewskich - jaki kryzys!?
Ma problemy z prawem

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

m
mat
Guzik prawda szajba mu odbiła myślał że dobra passa będzie trwała wiecznie.Program telewizyjny go zniszczył-sam chciał,kasę za to dostał co za darmo gościł telewizję-pazerność Go zniszczyła i tyle.
b
bart
Tylko czy nie odnosicie wrażenia, że gorsze czasy dla Wiśniewskiego przyszły zaraz po rozstaniu z Martą Wiśniewską? Nie!! Raczej po kretyńskim programie w którym to uczestniczyla cała jego rodzina, to pierdzielona telewizja gościa rozwaliła :oP
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn