Katarzyna Zielińska zagra u Patryka Vegi? Da się oszpecić dla roli?

Redakcja Telemagazyn
fot. instagram.com/katarzynazielinska
fot. instagram.com/katarzynazielinska
Niedawno, kilka aktorek dało się oszpecić dla roli w filmach Patryka Vegi. Teraz, Katarzyna Zielińska została zapytana, czy chciałaby, podobnie jak koleżanki "pobrzydzić" się u Vegi. Zobaczcie co odpowiedziała!

Katarzyna Zielińska jakiś czas zniknęła z naszych ekranów, gdy zdecydowała się odejść z serialu "Barwy szczęścia". Teraz, jej fani na pewno będą zadowoleni, ponieważ już na wiosnę będziemy mogli oglądać ją w nowym serialu Polsatu "Zawsze warto".

Jakiś czas temu, aktorka opublikowała swoje zdjęcie w długiej peruce, które od razu wywołało lawinę spekulacji. Plotkowało się, że podobnie jak Małgorzata Kożuchowska czy Daria Widawska, Katarzyna Zielińska dała się oszpecić dla nowej roli, np. u Patryka Vegi. Aktorka właśnie została zapytana, czy chciałaby wystąpić w filmie Vegi, wyglądając zupełnie inaczej niż zwykle, czy raczej boi się takich ról.

Po co jesteśmy aktorkami? Żeby móc i takie role grać. (...) Wszystko przede mną, oczywiście, że tak. Nie jestem zwolenniczką na co dzień ogromnego makijażu, raczej mnie spotykacie bez. Nie boję się brzydkich i oszpecających rzeczy, absolutnie nie. Do tego nas przygotowała Szkoła Teatralna, nie będzie lekko w tym zawodzie - powiedziała w rozmowie z party.pl.

Aktorka jednak zdementowała plotki, że zdjęcie w peruce było przygotowaniem do roli. Ale może wkrótce zobaczymy ją w filmie Vegi?

Katarzyna Zielińska o tym, czy "Zawsze Warto" zastąpi "Przyjaciółki"

[facebook]https://www.facebook.com/telemagazynpl/?tabs=;strona[/facebook]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn