„Love Island. Wyspa miłości 7” odcinek 31. Mateusz i Sandra oficjalnie zostali parą! Kolejni islanderzy pożegnali się z programem!

Karol Gawryś
materiały prasowe telewizji Polsat
Za nami 31. odcinek programu „Love Island. Wyspa miłości 7”. Na kilka dni przed wielkim finałem z wyspą miłości pożegnali się Kuba i Agnieszka. Sprawdźcie, co się wydarzyło w kolejnym odcinku „Love Island. Wyspa miłości 7”!

„Love Island. Wyspa miłości 7” odcinek 31. - co się wydarzyło?

„Love Island. Wyspa miłości 7” odcinek 31.

Para wciąż miała trudne momenty ze sobą. Agnieszka przeżywała nadal wejście Kuba z Julią w czasie Casa Nowa. I czuć było, że w tym duecie trudno o spokój i zrozumienie:

Cały czas gdzieś tam z tyłu głowy mam gdzieś to Twoje zachowanie. Mimo tego, że przebaczyłam to potem po chwili jak i zaczynam myśleć to mam to z tyłu … i… – wyrzuciła z siebie Agnieszka

Ja rozumiem no, jak masz z tyłu głowy to może nie idźmy w to ja wynoszę się stąd i wracam do domu. – odpowiedział Kuba

No i jak ma tak być to nie widzę nas – dodał Kuba

Agnieszka zapytała Kubę dlaczego robi takie rzeczy, czemu się obraża? I niestety między Islanderami nastąpiło nieporozumienie kolejne w ostatnim czasie, z którym obydwoje nie mogą sobie poradzić.

Agata była bardzo miło zaskoczona, ponieważ Hubert przygotował jej śniadanie, a ona przyznała:

No powiem Ci, nie przypominam sobie, żeby ktoś mi tak śniadanka robił.

Hubert zapunktował i Agata doceniła ten gest, zwłaszcza, gdy chłopak przyznał, że lubi zaskakiwać i rozpieszczać drugą osobę. Obydwoje rozmawiali o wspólnej przyszłości, jak będą spędzać weekendy po powrocie do domu, bo dzielą ich setki kilometrów. Wieczorem Hubert zapytał Agatę czy będzie jego dziewczyną? Islanderkę rozbawiła forma pytania, ale naturalnie zgodziła się z propozycją.

Islanderzy dostali plastikowe zabawki przypominające broń z plastikowymi nabojami, którymi strzelali i próbowali zdobyć zakładnika. Najczęściej zakładnikiem była Islanderka zamknięta w klatce. Zabawa była udana, bo wszyscy wczuli się w rolę i próbowali swoich sił w pokonaniu przeciwnika.

Na randkę wybrał się Mateusz i Sandra oraz Kamil i Marta. Na plaży, nad brzegiem morza odbyły się romantyczne pikniki. Obie pary we własnych towarzystwach spędziły piękny czas z rozmowami w tle. Bliskość morskich fal dodawała romantyzmu a Islanderzy poruszali głębsze tematy. Na koniec wspólne pływanie na „supach” sprawiło wszystkim szaloną frajdę. Powrót z randek przyniósł dobre wieści. Marta z pewną nieśmiałością, przyznała się dziewczynom, że Kamil powiedział, że się w niej zauroczył. Z kolei Mateusz i Sandra zostali podczas randki oficjalną parą, o czym Mateusz poinformował chłopaków od razu, ale Sandra była bardziej powściągliwa.

Wieczorem Islanderzy zebrali się w Kręgu Ognia by zdecydować o tym, która para ma najmniejszą szansę na miłość. Wszyscy Islanderzy naradzili się w swoich duetach i ostatecznie wskazali parę, która nie rokuje na dalszy rozwój relacji. Wybór wyspiątek był niemal jednogłośny.

Kuba i Agnieszka żegnają się z „Love Island. Wyspa miłości 7”

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 21

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

R
Remik
Większość widzów daje sie wkręcić jak male dzieci, co widac w komentarzach. Hubert leci sobie w kulki z Agata. Jednak teraz wlasnie ta para jest ustawiana na wygranych. Oni na randce jeżdżą sobie motorem, a dwie inne pary muszą siedzieć na kamienistej plaży. I nawet nie maja swojej randki, tylko dwie jednocześnie. Slepi jesteście?!
K
Katia41
Hubert to taki facet że nawed gdyby im coś nie wyszło po programie to warto!!!! Życzę Hubertowi i Agacie wszystkiego dobrego.Agata też jest super babka !
K
Katia41
Do "Jan" na jakim poziomie?Ha Ha Ha.....Ten sam program oglondam.Czy ty to ktoś z Kamila przyjaciół!?
A
Aaaaaaa
To jest wszystko z góry ustawione są nasze gdybanie na nic się zda
j
jan
powinien wygrać Kamil z Martą. Jest to para skromna, ale na poziomie intelektualnym.
J
Jagoda
Jeżeli tak wygląda prawdziwa miłość to ok
J
Jagoda
Jeżeli tak wygląda prawdziwa miłość to ok
K
Katia41
CO za edycja!Niedzielę się przyszykowali.Huberd z Agatą ,aby wygrali ten program!Adam powinien odpaść przed finałem niezasluguje nawed na finał!!!!...Może niech wruci jeszcze ktoś z islandersòw:) A może przeczytajcie im opinie widzuw.Doda super to zrobiła.Produkcja niech się zastanowi nad propozycją współpracy z Doda:)
K
Katia41
Hubert jedyny facet który ma klasę.Reszta ewidentnie im bliżej finału to aktorstwo 1klasa.
M
Monika
Agata i Hubert najbardziej rokująca para . Trzymam kciuki
A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu „Love Island. Wyspa miłości 7” odcinek 31. Mateusz i Sandra oficjalnie zostali parą! Kolejni islanderzy pożegnali się z programem!
E
E
Chory był ich zwiazek
E
E
Chory był ich zwiazek
G
Gosia
Żenada roku, takiej ustawki nie widziałam dawno.
I
Izka
Męska ta Sandra a on jeszcze niedawno płakał za inną. I już po 2 dniach zakochani.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn