"M jak miłość" odcinek 1416. we wtorek, 29.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv
Marek (Kacper Kuszewski) na stałe wyprowadził się z Grabiny. Wraz ze swoją żoną Ewą (Dominika Kluźniak) mieszka teraz w Irlandii. To daleko, ale przynajmniej wciąż jest w Europie. W nowych odcinkach serialu "M jak miłość" okaże się jednak, że żona Mostowiaka dostała świetną ofertę pracy z Australii!
Barbarze (Teresa Lipowska) będzie bardzo przykro, że jej syn będzie teraz mieszkał tak daleko od niej. W 1416. odcinku serialu "M jak miłość" zwierzy się Marysi (Małgorzata Pieńkowska):
Ja liczyłam się z tym, że jak wyfruną w wielki świat, to szybko nie wrócą, ale aż do Australii? No cóż, taka jest kolej rzeczy. Dzieci muszą iść swoją drogą, tak zawsze było i będzie, ale wiesz córciu... Serce boli.
Córka Mostowiakowej będzie próbowała pocieszyć mamę, ale okaże się, że sama ma również wyrzuty sumienia. W rozmowie z Arturem (Robert Moskwa) przyzna, że to ona namawiała Marka do tego wyjazdu.
Zauważyłeś? Mama jest taka smutna... Wczoraj rozmawiałam z Markiem. Pytał jak przyjęła tę wiadomość. No nie mogłabym powiedzieć mu prawdy. Nie pojechaliby, a to dla nich duża szansa!
Mąż Marysi stwierdzi jednak, że to była dobra decyzja. Marek i Ewa dostali od losu wielką szansę i powinni ją wykorzystać. Czy Marek kiedykolwiek wróci do domu?
Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!
Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!
[facebook]https://www.facebook.com/SerialoveTelemagazyn/?tabs=;strona[/facebook]
