"M jak miłość" odcinek 1541. Igor będzie groził Łukaszowi! Wojciechowski obroni Katię i dziecko? [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
W 1541. odcinku serialu "M jak miłość" powróci Igor! Gruzin przyjdzie do Łukasza i zacznie wypytywać o Katię. Ostrzeże Wojciechowskiego, aby trzymał się od niej z daleka. Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1541 we wtorek, 10.11.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Katia (Joanna Jarmołowicz) uciekła od Igora (Ali Bahrudinov) i wróciła do Polski! Łukasz (Jakub Józefowicz) nic o tym nie wie, ale już wkrótce Wojciechowski znajdzie się w samym centrum wydarzeń. Czy znów będzie musiał rywalizować z niebezpiecznym Gruzinem?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1541. odcinku serialu "M jak miłość" wściekły Igor przyjdzie do Łukasza i zacznie wypytywać o Katię. - Gdzie jest Katia i moje dziecko?! - krzyknie. - Co? O czym ty mówisz? - odpowie mu całkowicie zaskoczony Wojciechowski.

- Nie wiem, gdzie jest Katia, a nawet gdybym wiedział, to i tak bym ci nie powiedział! Co jej, draniu, zrobiłeś, że od ciebie uciekła?! - doda po chwili, gdy zorientuje się, co się stało. Riposta Łukasza nie spodoba się Igorowi, który zacznie mu grozić.

- Nie próbuj mi wejść w drogę, bo to się źle dla ciebie skończy... - doda na odchodne. Wojciechowski będzie jednak wiedział jedno. Musi skontaktować się z Katią, aby ostrzec ją przed Igorem. Czy zdąży na czas?

OGLĄDAJ seriale ONLINE w TVP VOD

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn