"Miłość i przeznaczenie" odcinek 101. Sultan chce zrezygnować z pracy! Zeynep potrzebuje dużej sumy pieniędzy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

FILM https://www.youtube.com/watch?v=RompLj79flAfot. Doğduğun Ev Kaderindir Youtube.com, Doğduğun Ev Kaderindir | 31. Bölüm
FILM https://www.youtube.com/watch?v=RompLj79flAfot. Doğduğun Ev Kaderindir Youtube.com, Doğduğun Ev Kaderindir | 31. Bölüm
W 101. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Sultan postanawia zrezygnować z pracy u Alego! Z kolei Zeynep potrzebuje dużej sumy pieniędzy! Sprawdź, co się wydarzy w 101. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 101. w czwartek, 28.04.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Sultan (Hülya Duyar), Zeynep (Demet Özdemir) i Emine (Naz Göktan) poszły się zabawić. W lokalu zastały Barışa (Engin Öztürk), Alego (Emir Talha) i Savaşa (Kaan Altay Köprülü). Tam wreszcie Barış pogodził się z Zeynep.

W 101. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Sultan oznajmia Alemu, że nie mogą dłużej u nich pracować. Buse nakłania Ercana, by zmienił zeznania, ale żąda za to dużej sumy. Zeynep jest załamana...

Sultan wygarnia Cemile (Elif Sönmez), że czepia się Zeynep i Nuha, chociaż oni robią wszystko, by ratować Mehdiego (İbrahim Çelikkol). Mehdi wie, że przepadł sklep z oponami i dom, ale nie mówi o tym swym bliskim.

W galerii znajdziesz zdjęcia z 101. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

J
Justyna
Zajrzałam po długiej przerwie, co też dzieje się u Zeynep i tej reszcie (dla mnie to taki gang Olsena!) Mehdi nadal w więzieniu,chociaż wszystko wskazuje,że wyjdzie wkrótce! Cengiz ten "dobrotliwy" starszy pan ułatwi Mehdiemu ,ale coś za coś. Czy będzie to lepsze nie sądzę-mafia nie jest żadnym rozwiązaniem i w niedalekiej przyszłości kończy się to tragicznie! Żyje się treściwie...ale krótko! Póki co siostra Mehdiego żyje w jakimś amoku, swoje życie ogranicza do brata Mehdiego, zapominając,że obok jest jej mąż Nuh i bardzo cierpi, prawdę powiedziawszy na jego miejscu kopnęłabym ją w d..ę albo w najlepszym razie może zaaplikowałabym elektrowstrząsy tej głupiej babie ,może wróciłby jej rozsądek!
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn