"Miłosne potyczki". Hande Erçel i Burak Deniz jednak nie zagrają razem w nowym serialu. Kto zrezygnował?

Kamila Glińska
Polscy widzowie pokochali duet Hande Erçel - Burak Deniz za sprawą ich ról w tureckim serialu "Miłosne potyczki". Niedawno pojawiła się informacja, że aktorzy ponownie spotkają się na planie. Okazuje się jednak, że jedno z nich zrezygnowało z nowego projektu.

Hande Erçel i Burak Deniz NIE zagrają razem

Jako Hayat i Murat w "Miłosnych potyczkach" (org. "Ask Laftan Anlamaz") Hande Erçel i Burak Deniz zdobyli serca widzów w wielu krajach świata. Ich fani z radością przyjęli informację o tym, że para ponownie pojawi się na ekranie. Aktorzy mieli zagrać w nowym serialu pt. "Yarım Kalan Aşklar Dairesi" ("Niedokończony krąg miłości"). Niestety, wiadomo już, że tak się nie stanie.

Okazuje się, że Hande Erçel zrezygnowała z udziału w produkcji platformy Blu TV. Aktorka postanowiła skupić się na roli w innym serialu, "Sen Çal Kapımı" ("Zapukaj do mych drzwi"). Zagra w nim u boku znanego jako Ali z "W sercu miasta" Kerema Bürsina. Zdjęcia do produkcji Fox TV mają rozpocząć się pod koniec maja 2020 r.

Producenci "Niedokończonego kręgu miłości" nie znaleźli jeszcze zastępstwa za Erçel. Wiadomo natomiast, że główną rolę w serialu zagra Ali Atay, kojarzony najbardziej jako mąż Hazal Kayi ("Maral". "Zakazana miłość").

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

**
Wielka szkoda bo zagrali rewelacyjnie...
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn