"Must Be The Music" - Polsat, niedziela, 6.03.2016, godz. 20:05
"Must Be The Music" - Polsat, niedziela, 6.03.2016, godz. 20:05
– Bałem się, że będzie pani freakiem, którego będzie trzeba obciąć brutalnie. Całe szczęście tak nie jest. Pani wykonała to brawurowo! - zaopiniował Tymon Tymański chwilę po tym, jak 54-latka zaśpiewała utwór zespołu Maanam „Cykady na Cykladach”.
CZYTAJ TAKŻE:
WIELKIE OBJAWIENIE W "MUST BE THE MUSIC". MICHAEL JACKSON WRÓCIŁ DO ŻYWYCH? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"MUST BE THE MUSIC". JURORZY ŚPIEWAJĄ "LA TRAVIATĘ" [WIDEO]
Pani Marzena z zawodu jest chemikiem, ale pracowała także jako kelnerka, kucharka i krawcowa. Na co dzień Zocha – bo tak mówią do niej najbliżsi – mieszka w Warszawie, ale dwa miesiące w roku spędza nad polskim morzem, gdzie prowadzi niewielki pensjonat. W wolnych chwilach pani Marzena zajmuje się także renowacją mebli z czasów PRL-u oraz śpiewem, który jest jej ogromną pasją.
Czy wokalne umiejętności i interpretacja utworu zespołu Maanam zachwyci samą Korę? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o 20:05 w Polsacie. Przypomnijmy, że w odcinku zobaczymy także Łukasza Chmiela, który ma głos identyczny jak Michael Jackson.
