"Na Wspólnej" odcinek 2911. Samobójstwo Ewy! Podetnie sobie żyły po wypadku Elżbiety! [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
foto: TVN/Radek Orzel
foto: TVN/Radek Orzel
Po wypadku samochodowym stan psychiczny Ewy pogorszy się jeszcze bardziej! W końcu dojdzie do tragedii! Sprawdź szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 2911. w środę, 17.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

program tv

Ewa (Ewa Gawryluk), która ostatnimi czasy znajduje się na skraju szaleństwa, spowoduje wypadek, w którym poważnie ranna będzie Elżbieta (Paulina Chapko), partnerka Igora (Jakub Wesołowski). Wyrzuty sumienia po tym tragicznym zdarzeniu jeszcze bardziej pogorszą jej stan!

Igor i Ostrowski (Marek Kalita) bardzo szybko pojawią się w szpitalu i zaczną wypytywać o przyczyny wypadku, a kobieta nie będzie niczego pamiętać. Nowak będzie na nią wściekły i nie będzie mógł wybaczyć jej, że przez nią jego ukochana musi walczyć o życie!

Oskarżenia bliskich dobiją załamaną Ewę. W 2911. odcinku serialu "Na Wspólnej" kobieta zamknie się w łazience, wejdzie do wanny i podetnie sobie żyły! Gdy Ostrowski w końcu wyważy drzwi, zobaczy partnerkę w kałuży krwi! Czy zdoła ją uratować?

Źródło: TVN/x-news

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn