"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN
"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN
Norbert (Michał Malinowski) widzi chłopaka Agaty z inną dziewczyną. Owczarek z pretensjami i agresją podchodzi do Staszka. Ten jednak nie zamierza ulegać - wyjaśnia, że Agata go rzuciła. Norbert jest uszczęśliwiony. Tymczasem Bruno (Dawid Czupryński) z Malwiną (Weronika Asińska) i Jarek (Wojciech Rotowski) z Elizą (Katarzyna Chorzepa) wyjeżdżają wspólnie za miasto. Radosny wyjazd przeradza się w ostry konflikt.
Kubicki (Maciej Brzoska) coraz bardziej się załamuje. Przeraża go perspektywa spędzenia 10 lat za kratami. Postanawia wziąć sprawę w swoje ręce - jedzie do kolegi Rogalskiego. Próbuje go przekonać, żeby powiedział prawdę o bójce w pociągu. Olaf nie spodziewa się, że bandyta wykorzysta tę wizytę przeciwko niemu. Tymczasem Roman (Waldemar Obłoza) i Honorata (Aleksandra Konieczna) mają już dość kłamstw Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) - ich wyrzuty przypadkiem słyszy Nicole (Maria Niklińska). W ten sposób dowiaduje się, że jej mąż jest hazardzistą.
Joachim (Michał Jurkowski) i Balon próbują uśpić czujność Anastazji (Karolina Bacia) i podstępem zwabiają Tomka (Krzysztof Chodorowski) w pułapkę. Więzią go w piwnicy i maltretują. Joachim jest wyraźnie bardziej litościwy - żąda, by Nowak wyjechał i zostawił Anastazję. Balon jednak bezwzględnie chce śmierci zdrajcy. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) po szkole przychodzi do Hofferów. Pyta, o możliwość zamieszkania u nich - nie może porozumieć się z żoną ojca. Dziewczynka chce, żeby Kamil (Kazimierz Mazur) załatwił to z Kornackim. Hoffer jest zaniepokojony tą sytuacją, jednak Zuza (Małgorzata Socha) uspokaja męża, że to tylko efekt burzy hormonów u nastolatki.
Źródło: TVN/x-news
