MKTG SR - pasek na kartach artykułów

„Nasz nowy dom 20” odcinek 6. we wsi Jabłońskie. Od lat jest samotnym ojcem. Jego dom wręcz się rozpadał! Ekipa Katarzyny Dowbor pomogła!

Krzysztof Połaski
Za nami 6. odcinek 20. sezonu programu „Nasz nowy dom 20”. Tym razem ekipa pod wodzą Katarzyny Dowbor pojawiła się we wsi Jabłońskie, gdzie od lat jako samotny ojciec próbuje sobie radzić pan Ryszard. Jego dom wręcz się rozpadał! Zobaczcie. jak pomogła ekipa „Naszego nowego domu”.
Za nami 6. odcinek 20. sezonu programu „Nasz nowy dom 20”. Tym razem ekipa pod wodzą Katarzyny Dowbor pojawiła się we wsi Jabłońskie, gdzie od lat jako samotny ojciec próbuje sobie radzić pan Ryszard. Jego dom wręcz się rozpadał! Zobaczcie. jak pomogła ekipa „Naszego nowego domu”. Piotr Matey / materiały prasowe telewizji Polsat
Za nami 6. odcinek 20. sezonu programu „Nasz nowy dom 20”. Tym razem ekipa pod wodzą Katarzyny Dowbor pojawiła się we wsi Jabłońskie, gdzie od lat jako samotny ojciec próbuje sobie radzić pan Ryszard. Jego dom wręcz się rozpadał! Zobaczcie. jak pomogła ekipa „Naszego nowego domu”.

„Nasz nowy dom 20” odcinek 6. - co się wydarzyło?

„Nasz nowy dom 20” odcinek 6.

Jabłońskie to położona pod lasem wieś nieopodal Augustowa. Pan Ryszard prowadzi tu niewielkie, zubożałe gospodarstwo i samotnie wychowuje dwoje dzieci – Kasię i Sebastiana. Matka rodzeństwa odeszła wiele lat temu, potem zmarła, w wychowaniu dzieci bardzo pomagała babcia.

Gdy jej zabrakło, mężczyzna musiał wszystkiemu podołać sam. Mimo wysiłków, ze skromnych dochodów nie udało się nigdy wyremontować starego domu rodziny. Choć drewniany budynek i otaczające go zabudowania gospodarskie wygląda malowniczo, to życie w tych realiach jest bardzo trudne.

Elewacja domu po prostu się rozpada, stary piec nie jest w stanie ogrzać wszystkich pomieszczeń, wilgoć i chłód dają się we znaki przez większą część roku. Kasia i Sebastian dzielą jeden pokój. Wiesiek, który lubi remontować drewniane domy, podejmuje wyzwanie i zabiera się za remont według projektu Maćka.

ZOBACZ W GALERII ZDJĘCIA PRZED I PO METAMORFOZIE DOMU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu „Nasz nowy dom 20” odcinek 6. we wsi Jabłońskie. Od lat jest samotnym ojcem. Jego dom wręcz się rozpadał! Ekipa Katarzyny Dowbor pomogła!
L
Leon
Takim ludźmi należy pomóc serce pęka na los dzieci a taki program może ich życie odmienić żeby tylko docenili to co dostali od losu .super
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn